Yalnız Bir Kız Tehlikelidir - Jessie Tu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalnız Bir Kız Tehlikelidir – Jessie Tu

Yalnız Bir Kız Tehlikelidir – Jessie Tu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 358
Yazar: Jessie Tu

428 Kişi Tarafından Görüldü

 

Jena Chung keman çalıyor. Bir zamanlar harika bir çocuktu ve şimdi aşk bağımlısı. Biraz zorlanıyor. Profesyonel yaşamı provalar, konserler, seçmeler ve aralıksız pratiklerden oluşur; kişisel hayatı, aile taleplerini, yaratıcı arkadaşlarının taleplerini ve bol bol aşk yapmakla geçiyor.

 

Jena bencildir, dürtüseldir ve çoğunlukla sadece kendi zararına olsa da, genellikle kötü davranır. Ve sonra onu büyüleyen Mark ile tanışır.

 

Bu aşk olabilir mi?

 

Jena, New York Filarmoni Orkestrası’nda staj kazandığında, hayal ettiği hayatın başlamak üzere olduğunu düşünür. Ancak Trump seçildiğinde New York geri dönülmez şekilde değişir ve Jena da onunla birlikte değişir.

 

Rüya bitti mi?

 

Jena’nın en sevdiği film olan Frances Ha’nın yankılarıyla birlikte, gerçekler ona yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Jena, yaşamanın ve sevmenin birçok farklı yolu olduğunu ve hiç kimsenin, hatta inatçı annesinin bile, bunların hiçbirine nasıl rehberlik edeceğini bilmediğini öğrenir.

 

A Lonely Girl is a Dangerous Thing, beklentilerin tersine dönmesinin yarattığı kafa karışıklığını, giderek yerinden oynayan dünyamızda insan olmanın garipliğini ve acısını ve tüm bunlara rağmen nasıl hala olmak istediğimiz kişi olmaya çalıştığımızı korkusuzca araştırıyor. .

 

Genç bir yazardan ateşli, zeki ve korkusuz yeni bir sesle göz kamaştırıcı, orijinal ve şaşırtıcı bir başlangıç. tüm bunlara rağmen yine de olmak istediğimiz kişi olmaya çalışıyoruz.

 

Not: Kitabın giriş bölümü yetişkin içerik barındırmaktadır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.