Come Back To Me (Bana Geri Dön) - Emily Catlow - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Come Back To Me (Bana Geri Dön) – Emily Catlow

Come Back To Me (Bana Geri Dön) – Emily Catlow

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2024
Eklenme: Şubat 26th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 517
Yazar: Emily Catlow

787 Kişi Tarafından Görüldü

Sadece hayalini kurmaya cesaret edebildikleri hayat neredeyse Madison ve Dean’in ellerindedir.

 

Yeni bir oyuncu sahneye çıktığında Dean, rakip kulübü Sodom Saviours ile barışın korunmasını sağlamak için Rippers MC’yi yeni girişimlere yönlendirmek zorundadır.

 

 

Ancak herhangi bir iş yapılmadan önce tehditler yapılıyor ve tüm taraflar arasındaki güven aniden sarsılıyor. Yeni başkan dengeyi korumalıdır ancak özgürlüğü için ne kadar savaşırsa, kendisini de o kadar karanlık içinde bulur.

 

 

 

Şeytanları hâlâ susturulmayı beklemektedir ve kalbini ele geçiren adama olan sevgisi bir kez daha sınandığında, Madison sahip olduğu her şeye tutunmak zorundadır. Ailesi için güçlü olması gerekiyor. Ama yapabilir mi? Aşk uğruna, bildiği her şeye rağmen çevresinde olup bitenleri görmezden gelebilir mi?

 

Bu çoklu bakış açısında, aksiyon romantizminde, aşk zamana karşı dayanıklı olmalıdır. Eğer kader onları bir araya getirmeseydi sevdikleri şeyler için endişelenmelerine gerek kalmayacaktı. Ama sevdikleri şeyler olmadan yaşamanın ne anlamı var?

 

Preston, 1989
İçim burkuluyor, kapısına doğru çekilmekten midem ağrıyor. Attığım her adımda durup geri dönmeyi düşünüyorum. Beni bir daha görmek istemeyecek; Onu bu şekilde pek çok kez terk ettim. Ancak bu sefer dünyanın diğer ucuna uçmuyorum. Hayır, bu sefer burada kalıyorum. Elbette her zamankinden daha yakın olacağız ama bu onun beni son görüşü olacak.

 

Keşke olmasaydı ama olması gerekiyor. Jainey Fletcher evleniyor.

 

Michael Reed iyi bir adam; her zaman öyleydi. Okulda sınıfın birincisi, okul müdürü, tenis kulübünün kaptanı, adam asla yanlış adım atmaz. Onun ve Jainey’nin liseden sonra iletişim halinde kaldıklarını, hatta IbizaJainey hemşireliğe başlamadan önce birlikte gittiklerini duydum.
Eğer dünyadaki herhangi bir erkekle birlikte olmayı hak etseydi, o adam onun için en iyi kişi olurdu. Jainey’e benim asla veremeyeceğimi bildiğim hayatı verebilirdi. Hayatta kalmak için saklanmak ya da nefret etmek zorunda kalmayacağı yer.

 

Ancak bir sorun var; Onu sevmediğini biliyorum.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.