Bundan Sonra Asla (Happily Never After) - Lynn Painter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bundan Sonra Asla (Happily Never After) –  Lynn Painter

Bundan Sonra Asla (Happily Never After) – Lynn Painter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2024
Eklenme: Mart 19th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 278
Yazar: Lynn Painter

677 Kişi Tarafından Görüldü

 

Happily Never After / Lynn Painter

 

 

  • Onların adı? İtiraz edenler.

 

  • Onların işi? Nişan ve düğünleri bozmak.

 

  • İkilemleri mi? Sadece birbirlerine aşık olabilirler.

 

Sophie Steinbeck, düğününden hemen önce nişanlısının bir kez daha aldattığını öğrendiğinde, çaresizce bu ilişkiyi iptal etmek ister. Ancak gelecekteki kayınpederi, babasının acımasız patronu olduğundan, bunu yapan kişi olmak istemiyor.

 

O geceki düğün karşıtı şenlikler sırasında Sophie, İtirazcı Max’in işi hakkında daha fazla şey öğrenir. Ona çok mantıklı geliyor: İnsanları hayatlarını boşa harcamaktan, birbirlerine zarar vermekten kurtarıyor. O bir modern zaman kahramanıdır. Ve Sophie de katılmak ister.

 

İki aşk alaycısı birlikte çalışmaya başlar, düğünden düğüne giderler ve Sophie uzun zamandır olmadığı kadar eğlenmeye başlar. Nişanlı kitlelerin aşk hastası ruhlarını kurtaran her sinir bozucu töreni sabırsızlıkla bekliyor. Ancak Sophie ve Max birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, fiziksel kimyalarının alışılmışın dışında olduğunu fark ederler ve bu da onları bir veya iki küçük takılma seansına yönlendirir – ama bu tamamen sorun değildir, çünkü kesinlikle birbirlerine karşı hisleri yoktur. Aşk diye bir şey yok sonuçta.

 

Ve sonra her şey değişir. Bir damat adayı itiraz etmesi için Sophie’yi tutar, ancak nişanlısı Max’in kalbini kıran kadındır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.