Yasal Uyarı - KİTAP ÖZETLERİ VE TANITIMI

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yasal Uyarı

Kullanıcıların Dikkatine !

– Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan yapımcı firma/telif sahibi”nin bize ulaşması halinde ilgili dosyalar sitemizden kaldırılır. Bu kuralı ihlal edenler sitemizden faydalanamazlar. Kullanmalarından kaynaklı tüm sorunlardan ve kanun ihlallerinden Pdf oku.net sorumlu tutulamaz
– Başlıklara yapılan yorum ve cevaplardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
– Lütfen bu materyallerin orjinallerini lisans veya albumlerini satın alınız.
– Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, pdfokunet@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirler.
– Kitapların herbirisi tanıtım amaçlı olduğu için kitabı beğenmeniz halinde lütfen satın alınız.
– Sitemizdeki kitap özetleri herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz. Amaç sadece kitap hakkında bilgi edinmek ve beğenilme halinde orjinalinin alınması içindir.
– Pdfoku.net tanıtım amaçlı kitap yayınlar.
– Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç gün (3) içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde adli makamlara başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.
– Ayrıca Pdfoku.net 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.  Bu sebepten dolayı Yönetimi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve haklarının gasp edildiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri ya da yapımcılar pdfokunet@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirler (Telif hakki belgesi ile beraber). Şikayetiniz Pdfoku.net Yönetimi tarafından değerlendirilecek ve haklı bulunmanız durumunda şikayete konu olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
Pdfoku.net sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.