RAHİP I.Cilt (Bir Aşk Hikayesi) - Sierra Simone - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

RAHİP I.Cilt (Bir Aşk Hikayesi) – Sierra Simone

RAHİP I.Cilt (Bir Aşk Hikayesi) – Sierra Simone

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Nisan 25th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 275
Yazar: Sierra Simone

2.835 Kişi Tarafından Görüldü

Bir rahibin çiğneyemeyeceği kurallar vardır. Rahipler evlenemezler, Hıristiyan cemaatini terk edemezler ve Tanrılarını yüzüstü bırakamazlardı.

 

Kurallara uyma konusunda her zaman iyiydim. Ta ki o gelene kadar. Onun ardından yeni kurallar öğrendim.

 

Benim adım Tyler Anselm Bell. Yirmi dokuz yaşındayım. Altı ay önce kilisemin sunağında bekâret yeminimi bozdum ve Tanrı yardımcım olsun ki bunu tekrar yapmaktan çekinmeyeceğimi de biliyordum.

 

Ben bir rahibim ve bu benim itirafım.

 

“Günah kadar sıcak. Gecelerinizi ısıtacak ve kirli zihninizi ateşleyecek bir kitap istiyorsanız, o zaman Priest’le yasak olanın içine girin.”  Lauren Blakely, NYT Çok Satan Tatlı Günahkar Geceler kitabının yazarı

 

“Sierra Simone’un yazdığı Priest, bir kitapta ihtiyacım olan her şeydi. Mükemmel olay örgüsü, harika bir tempo ve dikkat çekmeyen, etkileyici bir anlatım. Onun bakış açısında olmayı sevdim ve kahramanda kendimin çoğunu tanıdım.

 

Okumak için verdiğim son teslim tarihlerini göz ardı ettim. ve sadece hayatın benim üyesi olmadığım bir alanındaki aşkla ilgili bir hikayeden keyif almakla kalmadım, aynı zamanda Sierra’nın Beş ‘Bell’ Yıldızını seviyorum’ armağanından ilham aldım ve enerji kazandım.”  New York Times, Wall Street, USA Today Çok Satan yazar Pepper Winters

 

“Teoloji tuhaflıkla buluşuyor. Bu kitabı elimden bırakamadım. Simone bir aşk ve inanç hikayesi örüyor.”  USA Today Çok Satan Yazar Corinne Michaels

 

yazar hakkında

 

Sierra Simone, USA Today ve Wall Street Journal’ın en çok satan eski kütüphanecisidir (bilgi masasında romantik romanlar okuyarak çok fazla zaman harcayan).

 

Önemli eserleri arasında Priest, American Queen ve Misadventures of a Curvy Girl yer alıyor ve kitapları Marie Claire, Cosmopolitan, Entertainment Weekly ve Buzzfeed’de yer alıyor.

 

Sierra kocası ve ailesiyle birlikte Kansas City’de yaşıyor.

“RAHİP I.Cilt (Bir Aşk Hikayesi) – Sierra Simone” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.