Zaman Paradoksu - Philip Zimbardo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Zaman Paradoksu – Philip Zimbardo

Zaman Paradoksu – Philip Zimbardo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 13th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 301
Yazar: Philip Zimbardo

319 Kişi Tarafından Görüldü

Dünü Telafi Et, Bugünün Keyfini Çıkar, Yarını Mükemmelleştir.

 

Zamanın en önemli paradoksu, zamana karşı tutumumuzun hayatımıza ve dünyaya derin etkileri olmasına karşın, bunların neredeyse hiç farkında olmamamızdır. Yirmi birinci yüzyılın devrim niteliğindeki kılavuzu olan Zaman Paradoksu, zaman ile kurduğumuz bireysel ilişkilerimizi keşfetmenin ve hayat standartlarımızı yükseltmek amacıyla geçmişimizi, şimdimizi ve geleceğimizi anlamanın yollarını gösterir.

 

Bu kitapla birlikte ailevi problemleri çözmek, cinsel ve duygusal ilişkileri geliştirmek, işinizde daha başarılı olmak ve hayatta mutluluğu yakalamak için zaman perspektifini kullanmanın yeni yollarını öğreneceksiniz.

 

Ne yaparsanız yapın zaman geçer; geçen zamanı akıllıca kullanmak ve bundan keyif almak size bağlı. Nasıl mı yapacaksınız? Cevaba ulaşmak için sayfaları çevirmeye başlayabilirsiniz.

 

“Zimbardo ve Boyd tam ihtiyacımız olan kitabı yazmış.” SONJA LYUBOMIRSKY

 

“Philip Zimbardo nun  başardığı konu da zaman perspektifleri. Bravo!” DR. WALTER MISCHEL

 

“Zaman Paradoksu önemli bir konuyu oldukça yeni, pratik ve eğlenceli bir bakış açısıyla ele alıyor. Zamanımız kısıtlı olabilir, evet ama bu kitap ona harcadığınız her saniyeye değecek.” DR. DANIEL G. AMEN

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.