Yasak Aşkın Kanıtı - Taylor Jenkins Reid - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yasak Aşkın Kanıtı – Taylor Jenkins Reid

Yasak Aşkın Kanıtı – Taylor Jenkins Reid

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 6th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 85
Yazar: Taylor Jenkins Reid

752 Kişi Tarafından Görüldü

Bu hikâyede kim haklı?

 

Sevgili yabancı…

 

Eşiyle beraber Güney Kaliforniya’da yaşayan çaresiz genç bir kadın, hiç tanımadığı bir adama bir mektup yazar ve ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirir.

 

Çok üzgünüm David… Buna sebep olduğum için çok üzgünüm.

 

Carrie Allsop ve David Mayer yazışmaya devam ettikçe, eşleri arasındaki yasak aşkın acı verici ayrıntılarını da öğrenirler. Her yeni mektupla beraber en derin korkularını itiraf edip ruhlarını ortaya koyarlar. İçine düştükleri bu acımasız durumda neleri kaybedeceklerini bilmeseler de hikâyenin sonunda ikisini de zorlu yüzleşmeler beklemektedir.

 

Hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim. Dünyada yalnız, evliliğimde yalnız. Aşkta yalnız…

 

Taylor Jenkins Reid ait 2022 yılında yayınlanan Carrie Soto’nun dönüşü kitabınıda inceleyebirsiniz.

 

 

Her şeye rağmen: Carrie Soto destansı bir final sezonu için geri döndü. Bu sürükleyici ve unutulmaz romanda Taylor Jenkins Reid, büyüklüğün bedelini ve geri dönüş yapmaya çalışan efsanevi bir sporcuyu anlatıyor.

 

Carrie Soto amansız bir insandır ve ne pahasına olursa olsun kazanma konusundaki kararlılığı onu popüler yapmıştır.

 

Carrie tenisi bıraktığında dünyanın gördüğü en iyi oyuncudur. Bütün rekorları kırdı ve yirmi Slam şampiyonluğu elde etti. Ve ona sorarsan her şeyin hakkı var. Babasının koçluğuyla en iyi olmak için neredeyse her şeyi feda etti.

 

Ancak emekliliğinden altı yıl sonra Carrie, kendisini 1994 ABD Açık tribünlerinde otururken, rekorunun Nicki Chan adlı acımasız, çarpıcı bir İngiliz oyuncu tarafından elinden alınmasını izlerken bulur.

 

Otuz yedi yaşındaki Carrie, rekorunu geri almak amacıyla emeklilikten çıkıp son bir yıllığına babasının yanında koçluk yapmak gibi muazzam bir karar verir.

 

 

Kısa Alıntı

 

 

Bir ömür boyu yapılacak iş bu maçın sonucuna bağlı.

Babam, Javier ve ben Flushing Meadows Park’ta çetelerden uzakta ön sıradayız. Yan hakemler sahanın her iki yanında, kolları arkalarında dururlar. Tam önümüzde, sandalye hakemi koltuğunun üstündeki kalabalığa başkanlık ediyor. Top toplayan kızlar hemen koşmaya hazır bir şekilde çömeliyorlar.

Bu üçüncü set. Birinciliği Nicki Chan kazanırken, ikinciliği az farkla Ingrid Cortez kazandı. Bu kimin kazanan olacağını belirleyecek.

Babam ve ben, stadyumdaki diğer yirmi bin kişiyle birlikte Nicki Chan’in taban çizgisine yaklaşmasını izliyoruz. Destek için dizlerinizi bükün. Daha sonra ayak parmaklarının ucunda yükselerek topu havaya fırlatıyor ve bileğinin bir hareketiyle topu saatte iki yüz kilometre hızla Ingrid Cortez’in backhand vuruşuna doğru servis ediyor.

Cortez şaşırtıcı bir güçle karşılık veriyor. Çizginin içine düşüyor. Nicki ona ulaşamıyor. Cortez’e işaret.

Gözlerimi kapatıyorum ve derin bir nefes alıyorum.

-Dikkatli olmalı. Kameramanlar tepkilerimize çok dikkat ediyor,” dedi babam dişlerinin arasından. Pek çok hasır şapkasından birini takıyor ve gri bukleleri sırtından dışarı çıkıyor.

Herkes bizim tepkimize dikkat ediyor baba.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.