Yalancı - Aşkın Nur Karataş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalancı – Aşkın Nur Karataş

Yalancı – Aşkın Nur Karataş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 5 Ekim 2018
Eklenme: Ekim 8th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 480
Yazar: Aşkın Nur Karataş

65.387 Kişi Tarafından Görüldü

Yalancı  Son derece vurdumduymaz, sorumsuz ve iflah olmaz bir bağımlı olan JJ’in durumu kötüleşmeye başlamıştır. Geçmişin yükü omuzlarına binerken karşısına görmeyi en son istediği kişi çıkmış, onun bütün dünyasını alt üst etmiştir.

JJ bu karşılaşmayı daha çok uyuşturucu ile atlatabileceğini düşünmüş olsa da işlerin yolunda gitmemesiyle büyük bir çıkmaza düşecektir. Geçmişin hayaletleri başına üşüşürken tek çıkışının kalbini iyi edecek bir kadın olduğunu hiç düşünmemiştir.

Yalancı  Aşkın Nur Karataş Kitabı Tanıtım Amaçlıdır.kitap düşündüğümden daha güzeldi. Bu nedenle okumak isteyenlere kesinlikle tavsiyemdir. Herkese keyifli okumalar dilerim.

Clementine Hudson… Hayatı mücadele içinde geçen bu kadının tek isteği başarıdır. Başarılı olmak içinde feda etmesi gereken şeyler olduğunun bilincindedir. Peki ya başarılı olmak pahasına hiç tanımadığınız bir insana yalan söylemeniz gerekirse? Hayatınızın devamında istediğiniz mesleği yapıp, hayallerinize kavuşmak için bir yalanın başrolünü oynamayı ve bir adamı tamamen yıkmayı kabul eder misiniz?

Rock yıldızlarının kural tanımazlığına ortak olmaya serinin ikinci kitabı ile devam ediyoruz. Grubun çılgın yaramazı JJ’in gizemi çözülecek. Yaramaz çocuk Jon Jones’un dokunaklı ve bir o kadar da şehvet yüklü hikayesi bize o çılgın dünyanın kapılarını ardına kadar açacak.

“Yalancı – Aşkın Nur Karataş” için 6 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.