Allah De Ötesini Bırak-Bana Allah Yeter-Allah De Ötesini Bırak II - Uğur Koşar - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Allah De Ötesini Bırak-Bana Allah Yeter-Allah De Ötesini Bırak II  –  Uğur Koşar

Allah De Ötesini Bırak-Bana Allah Yeter-Allah De Ötesini Bırak II – Uğur Koşar

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Mayıs 24th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Uğur Koşar

1.494 Kişi Tarafından Görüldü

Allah De Ötesini Bırak

 

Yirmi yıldır terapi deneyimlerimde elde ettiğim sonuçlardan biri şudur ki; eksik olan parçaları yitirdiğini düşünen ve bunları arayarak çıkmazlara giren ve bunun da dışarıda olduğunu sanan çok büyük bir çoğunluk çeşitli psikolojik sorunlarla ruh sağlıklarını bozmuştur.

Bu büyük çoğunluğa eserlerinde ve görüşlerinde öze dönüş yolunda katkı sağlayan, aradıklarını bulabilme cesareti ve ışığı olan Uğur Koşar Dostuma “ALLAH DE ÖTESİNİ BIRAK” ile özlerine dönebilmesi adına ışık olan eserinden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum…Uzm. Psikolog Abdullah Topal

Allah her şeyden haberdardır, sanmayın ki size yapılan haksızlığa kayıtsız kalıyor. O, size bir annenin evladına yaklaştığı merhametten daha fazla merhamet duyandır. Duanın karşılığını takip etmeden “Allah de ötesini bırak”. Kul Rabb’ini imtihan etmez. O’na tevekkülle yaklaştığında rahmetini tüm hücrelerinde hissedeceksin.

Karşında o kadar çok maskeli insan var ki onları tanımak için yoruluyorsun. Şayet dikkat edersen güzel olan bir şey var; o senin hakkını aldıkça, sen onun sevaplarından kazanıyorsun. O halde kaybettim diye üzülme, biraz daha derin bakarsan, aslında kazandığını fark edeceksin!..

Aşık olcaksın evet ama kalbini Allah aşkıyla yakacaksın… Dünyanın geçici olduğunu, biteceğini İDRAK edeceksin; sadece sonsuz kudrete bağlanacaksın. ALLAH’A bağlı yaşayacaksın. İşte Uğur Koşar bu kitap da sana herkes gibi Allah’ı anlatmıyor O’nu adeta hissettirip yaşatıyor!..Psikolog Cavidan Ebru Kızıl

 

Allah De Ötesini Bırak pdf indir

 

Bana Allah Yeter

 

Bir problem yaşandığı zaman insanlara değil, insanların Yaratıcısı Olana doğru yönelmeliyiz. Aradığımız her şey kendi içimizdedir. Eğer kalben Yarada bağlı olsan, aradığın şeyi bulursun. Problemlerimizin içinde bele bizi Şükre ulaşdıracak ilahi bilgi saklıdır her zaman. Sıkıntılar O’na yaklaşmamıza vesile olur.

Bütün bölümlerde Hz.Muhammedi ( s.a.v. ) esas alarak kıssaları anlatan Uğur Koşar bizlere ondan öğüt almamızı, unutduklarımızı hatırlamayı sağlıyor.

 

Seni terk eden insanlar olacaktır, bırak hepsi terk etsin,

insan dünyadan uzaklaştıkça Rabb’ine yakınlaşır.

O’nun dostluğu ile yeniden doğar…

Bir insan yüreğini üşütüyorsa üzülme,

Allah oraya rahmetini bırakır

sıcacık eder. Sen yeter ki

kapını açık tut!…

Sen gözyaşını bir elinle silerken

melekler sırtını sıvazlar ve der ki;

üzülme Hak teala senin hakkını ahretinde

kendi verecek…

O halde de ki; Bana Allah Yeter

 

Bana Allah Yeter pdf indir

 

Allah De Ötesini Bırak – 2

 

Allah niyetine göre verir

Allah bütün hazinelerinin anahtarını eline verdi. Dilediğin zaman kapılarını dua anahtarı ile açarsın. Dilediğin zaman semanın kapılarını açar, ölü toprağa hayat veren yağmurları indirirsin. Fakat istediğin şeyin hemen yerine gelmemesinden endişe edip umutsuzluğa düşme. Allah sorundan önce çözümü hazırlar.

Bazen hayat hayallerini alır elinden… Demek ki Allah sesini duymak istedi. Kalbini ve elini açarsın hemen ve sığınırsın seni yoktan var eden Hâlike. İşte bu buluşma ne güzel bir buluşmadır… Kalbin gerçek aşkına kavuştuğu andır.

Onun vermesi senin niyetine göredir.

Biten bir şey için üzülme, kader sana daha iyisini hazırlamıştır; sadece zihnin geçmişe takılı bırakmak ister seni. Artık her şeyin farkındasın. Şükret ve yoluna aşk ile devam et…

 

Allah De Ötesini Bırak – 2 pdf indir

 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.