Tutku Oyunları (Hesaplaşma Serisi 3) - Aleatha Romig - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tutku Oyunları (Hesaplaşma Serisi 3) – Aleatha Romig

Tutku Oyunları (Hesaplaşma Serisi 3) – Aleatha Romig

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Aralık 31st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 482
Yazar: Aleatha Romig

1.477 Kişi Tarafından Görüldü

En çok satan Tutku Oyunları Serisinin 3. Kitabı HESAPLAŞMA

New York Times ve USA Today’den çok satan yazar Aleatha Romig, Sonuçlar serisinin şok edici üçüncü kitabı ve Claire ile Tony’nin çalkantılı ilişkisinin uzun zamandır beklenen, aksiyon dolu sonuyla geliyor.

Tüm varsayımlardan vazgeçin.

Sürekli bir kabusta kaybolan Claire’i geçmişinden kim kurtaracak? Kendinden mi? Herkesin oynayacak bir eli var ve şimdi onlar sürekli oynuyorlar. Doğru olduğu bilinen her şey sorgulanır. Motifler açıklanmıştır. Geçmiş bir kez daha gün yüzüne çıkar ve bu kez rüyalar ile gerçekler, geçmiş ile bugün arasında sırlar pusuya yatmaktadır.

İnançlarınıza bağlı kalın.

Her şeye rağmen, Claire ve Tony birbirlerine dönüş yolunu bulmuşlardır, ancak bu sonsuza kadar mutlu olacağı anlamına gelmez. Yakınında bile değil. Tam her şeye -sevgi, saygı ve bir aile vaadi- sahip gibi göründüklerinde oyun ustası gerçeği ortaya çıkarır ve Claire’in dünyası bir kez daha çözülür. Eski inançların sarsılması ve geçmişteki ihlallerin gün ışığına çıkmasıyla birlikte kartlar değişti ve Claire ve Tony için destede şans yok.

Zaman geçiyor.

Claire’de… Tony’de…sonsuza dek mutlu olmaları için zaman daralıyor. Son kartlar oynandığında, onların sıra dışı aşkları rakibine üstün gelecek mi?

Sonunda, bazıları bahislerinin çok yüksek olduğunu keşfedecek ve hepsi en önemli dersi öğrenecek – her zaman gerçeğin sonuçları vardır.

İnancınıza bağlı kalmalısınız, ancak varsayımlarınızdan vazgeçmeye hazır olmalısınız. –Denis Waitley

Özet

Eski alışkanlıklara karşı yeni başlangıçlar…

Oyunun gidişatını etkileyecek, kimsenin aklına gelmeyen bir taş…

Ve sonucu değiştirecek beklenmedik bir hamle!

Claire, korkuları ve güçsüzlüğü ile yüzleşti. Şimdiyse gerçek hisleri ile hesaplaşmak zorunda. Yeni keşfettiği bu güç, Tony’yi dizleri üzerine çöktürmeye yetecek mi? Yoksa bir kez daha o karanlık esarete boyun eğen kendisi mi olacak?

Geçmişin günahları bir bir ortaya dökülürken, yıllardır gömülü kalmış sırlar da açığa çıkıyor.

Özgürlük, huzur, aşk… Artık bunların hiçbir önemi yok, çünkü Claire’in kaybedecek çok daha önemli bir taşı var. Ve onu korumak için her şeyini feda edebilir.

“Tutku Oyunları (Hesaplaşma Serisi 3) – Aleatha Romig” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.