The C*ck Down the Block - Amy Award - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

The C*ck Down the Block  – Amy Award

The C*ck Down the Block – Amy Award

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Şubat 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 296
Yazar: Amy Award

1.804 Kişi Tarafından Görüldü

The Cocky Kingmans -1 /The C*ck Down the Block /Amy Award

 

Bak, yandaki kıvrımlı kıza sonsuza kadar kötü davrandım. Lisede beni geri çevirdi ve tam bir salak olmadığım için duşta tek başıma onu arzuladım ve yıllarca sadece arkadaş kaldık.

 

Artık o, komşumuzun sevimli kütüphanecisi ve ben de ligdeki en iyi profesyonel futbol takımının yıldız oyun kurucusuyum.

 

Bu yüzden benden tüm kızların katıldığı okul buluşması için sahte kavelye olmamı istediğinde, onu o zamanlar ona zorbalık yapan kötü kızlara göstermeye tamamen hazırım, böylece onun ne kadar inanılmaz olduğunu görebilirler.

 

Gördükleri en iyi erkek arkadaş olacağım. En iyi sahte erkek arkadaş.

 

Ta ki biraz sapkın sınıf arkadaşlarından v-kartının hâlâ onda olduğunu öğrenene kadar. Bunun nasıl mümkün olabileceğini anlamıyorum. Ne kadar seksi ve tatlı olduğuyla değil. Bana ait olduğunu bildiği için olabilir mi?

 

Bu kıvrımlı hatlara sahip kız ve futbol oyun kurucu spor aşkı, kendi değerini bilen kötü adam, büyük beden bir kadına ve Bridgertons’un Amerikan Futbolu ile buluştuğu bir aileye sahip.

 

Kısa Alıntı

 

Chris

 

Biz sadece arkadaşız ve liseden beri arkadaşım beni o kadar sert bir şekilde bölgeye soktu ki hala iyileşemedim. Bu hâlâ onu düşünerek duşta mastürbasyon yapmayacağım anlamına gelmiyor. Ama annem ahmak yetiştirmezdi ve babam biz yedi oğlanın da centilmen olmalarını öğütlerdi.

 

Hayır dedi ve ben bu sınırı asla zorlamayacağım. Arkadaş olmak istedi, o yüzden arkadaşız.

 

Bu bakmayacağım anlamına gelmiyor.

 

Her fırsatta. Eğer onun kanepeme eğilmesi gibi kirli bir fantezinin içinde kaybol-masaydım, yaşlı Bayan Bohacek’in saatte on bir mil hızla yolda hızla ilerlediğini görebilirdim. Tertemiz, vintage, tek sahibi olan 1974 model Oldsmobile Toronado’nun direksiyonunun üzerinden bakacak kadar uzun değildi ki bu normalde pek önemli olmazdı ama Luke Skycocker doğrudan ön ızgaraya doğru gidiyordu, Trixie de onu takip ediyordu.

 

“Trixie, teknesinde Bayan Bo’ya dikkat et.” Ona doğru koştum ama Luke uçmaya başlayınca hızımı arttırdım.

 

Doğrudan ön cama doğru gidiyordu.

 

“Luke,” diye bağırdı Trixie, “gücü kullan seni aptal horoz, gücü kullan.”

 

TRIXIE

 

Asla alışamayacağım şeylerden biri de posta kutumda bir vibratör bulmak.

 

Hayır bekle. Bu tamamen doğru değil. Her kadının elinde çok çeşitli seks oyuncakları olması gerektiğine tutkuyla inanıyordum ve gizli ambalajlarla çevrim içi alışverişin hayranıyım.

 

Kendi seçtiğim vibratörü veya postada ne varsa aldığım için mutluyum. Kendime ait güzel bir koleksiyonum var, çok teşekkür ederim.

 

 

İÇERİK NOTU

 

 

Bu bir tüyler ürpertici kitap. (Üzerinde gerçekten çok çalıştığım ve son derece gurur Duyduğum Tüy.) Kaçmak ve gülmek içindir. Tüye ihtiyacımız var; etrafımızdaki sert dünyadan izolasyondur.

 

Medyada şişmanların temsil edilmesinin önemli olduğunu düşünüyorum ve bunu şişman kadınların kilo vermek zorunda kalmadan sonsuza dek mutlu olduklarını göstererek yapıyorum.

 

Ancak bu herhangi bir çatışma ya da endişe olmayacağı anlamına gelmiyor.

 

İçsel gücü ve kendine olan sevgisi sarsılmayan, kendinden emin, büyük beden – şişman – düzgün vücutlu bir kadın kahramanla bir hikaye yazmak benim için gerçekten önemli olsa da, kıvrımlı kız FMC’lerimin her birine her zaman kendimden parçalar koyacağım ve Hala kendi öz sevgi yolculuğum üzerinde çalışıyorum,hepimiz öyle değil miyiz?

 

Bu, kahramanın bu kitapta bazı dışsal şişmanlık fobisiyle karşı karşıya olduğu anlamına geliyor.

 

Bu ana hikaye değil ama çatışmanın önemli bir parçası. Kitabı hâlâ okumak istiyorsanız ama o kısmı atlıyorsanız yirmi altıncı bölümü okumayın. (ama bunun için zihinsel alanınız varsa deneyin ve görün.)

 

Geçmişte ebeveyn kaybından da bahsediliyor. Kendini beğenmiş Kral Erkeklerim bekar bir baba tarafından büyütüldü.

 

Ancak size söz verebilirim ki kitaplarımın her zaman cinsel saldırı da dahil olmak üzere kadına yönelik şiddetten uzak bir yer tutacağı-dır.

 

Aklımda yarattığım dünyada bu yok.

 

Ve son olarak komik hayvanlar ve evcil hayvanlar hakkında yazmayı seviyorum.

 

Hiçbir kitabımda hiçbir evcil hayvana zarar verilmeyecek ve ölmeyecektir.

 

Kendini içten dışa sevmek için bu işi yapmış veya yapmakta olan tüm kadınlar için.

 

“Horoz ancak ışığı gördüğünde öter. Onu karanlığa koyarsan asla ötmez.

Işığı gördüm ve haykırıyorum.” MUHAMMED ALİ

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.