Teyzeler İçin A'yı Tuşlayın - Jesse Q. Sutanto - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Teyzeler İçin A’yı Tuşlayın –  Jesse Q. Sutanto

Teyzeler İçin A’yı Tuşlayın – Jesse Q. Sutanto

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Nisan 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 299
Yazar: Jesse Q. Sutanto

489 Kişi Tarafından Görüldü

Teyzeler İçin A’yı Tuşlayın; Cinayeti 2 bin düğün misafiriyle karıştırıp ardından 3 kuşak Çinli ve Endonezyalı göçmen bir ailenin üzerine olası bir laneti atarsanız ne olur?

 

Meddelin Chan yanlışlıkla birisini öldürdüğünde, her şeye burnunu sokan annesi, cesetten kurtulmaları için daha da fazla burnunu sokan teyzelerini çağırır.

 

Ne yazık ki, bir ceset, elden çıkarılmasının tahmin edildiğinden çok daha zor olduğunu kanıtlıyor, özellikle de yanlışlıkla bir pasta soğutucusunda abartılı milyarder düğününe gönderildiğinde Meddy, annesi ve teyzeleri bir iş yerinde çalışıyorlar. California sahil şeridindeki ada tatil köyü. Aile düğünü işi için şimdiye kadarki en büyük iş – “Büyük gününüzü şansa bırakmayın, Chans’a bırakın!”

 

Meddy ailevi bir görevde, olası bir tutuklamada ve bir damatzillada dolaşırken, öngörülemeyen romantik komedi/cinayet gizem karışımına komedi ve kültürü zekice aşılıyor. tesadüfen cinayet ve aile bağı hakkında bir romanın gülünç, içten bir şakası ama hiçbir şey, tatsız bir ceset bile, teyzesinin mükemmel tereyağlı çiçeklerinin önüne geçemez.

 

Ancak Meddy’nin büyük kolej aşkı – ve en büyük kalp kırıklığı düğün kaosunun ortasında sürpriz bir şekilde ortaya çıktığında, işler uygunsuzdan düpedüz işkenceye dönüşür. Bir hafta sonunda cinayet suçlamalarından kaçmak, eski sevgilisini hayatına geri döndürmek ve muhteşem bir düğün yapmak mümkün mü?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.