Tenimdeki İmza - İrem Demirbaş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tenimdeki İmza – İrem Demirbaş

Tenimdeki İmza – İrem Demirbaş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 416
Yazar: İrem Demirbaş

2.852 Kişi Tarafından Görüldü

Tenimdeki İmza; Küstah, gizemli ve yakışıklı bir çocuk…Aşkı bir lanet gibi gören.Akıllı, inatçı ve güzel bir kız…Aşktan ağzı yanan.Peki, farklı yollardan gelen bu iki kişinin Yolları kesişirse neler olur?Aşka edilen tövbeler bozulur mu?

Alya, yeni bir şehre okumak için geliyor fakat kalacağı yurtta oda sıkıntısı olunca kendine bir ev bulmak zorunda kalıyor. Bu esnada Enes ve Sarp’ın kaldığı evde kiralık bir odanın olduğunu öğreniyor ve orada kalmaya başlıyor.

Alya, acayip anlamsız bir karakterdi. Feministim diye ortalıkta dolanan fakat feminizm anlayışından gram haberi olmayan biriydi. Alya’ya dair aklımda kalan tek şey olağanüstü güzelliği

Sarp,mütemadiyen kadınlardan nefret ettiğini, tüm kadınların aynı olduğunu söyleyen biriydi. Ve bunun sebebini anlamak için Sarp’ın geçmişinizi bilmenize gerek yok.

Bu nefretin sebebi genellikle ya onu terk eden annesi, ya onu aldatan sevgilisi olur.

Alya başlarda Sarp’tan nefret ediyor. Sarp zaten kadın düşmanı. Öyle olunca hiç anlaşamıyorlar. Ta ki bir gece sarhoş olup yatana kadar. Ondan sonra birbirinden nefret eden bu ikili bir anda birbirinden etkilenmeye başlıyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.