Tedavi (Program 2) - Suzanne Young - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tedavi (Program 2) – Suzanne Young

Tedavi (Program 2) – Suzanne Young

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2017
Eklenme: Mayıs 11th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 352
Yazar: Suzanne Young

2.139 Kişi Tarafından Görüldü

Hedef: Özgürlük Tek Çözüm: Program’ı Alt Etmek Sloane ile James intihar salgınını atlatmış ve Program’dan çıkmayı başarmıştır ama tehlike peşlerini bırakmamıştır.

Birbirlerine kavuşmalarına rağmen anılarının çoğu hâlâ kayıptır. Bir grup asiyle kaçak hayatı süren Sloane ve James kime güveneceklerini ve Program’ı nasıl alt edeceklerini öğrenmek zorundadır ama hafızalarında büyük boşluklar vardır.

Tüm hatıraları geri getirerek geçmişin gizemlerini çözmelerine yardımcı olabilecek bir hap ellerine geçmiştir: Tedavi. Ama onu içmenin bedeli çok ağır olabilir.

Genç âşıklar etraflarını saran yalanlar ile sırların arasında ayakta kalıp yaşananları geride bırakmaya kararlı olsa da… Program peşlerini bırakmayacaktır.

Geçen dört yılda, intihar eden kişi sayısı salgın hastalık olarak kabul edilecek seviyeye ulaşarak her üç gençten birinin ölümüne sebep oldu. Ama yetişkinlerde de intihar oranlarının ani bir şekilde arttığını gösteren son araştırmalar, durumun çocuklukta yapılan aşılardan ya da aşırı kullanılan antidepresanlardan kaynaklandığına dair iddiaları çürütüyor.

Şu an için hastalığı önlemenin tek yolu Program’a dahil olmak fakat ne yazık ki sadece sınırlı bir kesime hizmet verilebiliyordu. Yakın zamanda hastalığın yayılmaya başlamış olması, yetkililerin senenin sonunda yürürlüğe girecek yeni bir yasa çıkartmalarını sağladı. On sekiz yaşın altındaki bütün gençler, Program’a katılarak davranış geliştirme işlemlerinden geçecek.

Geçmişten günümüze yapılan bütün aşılama programlarında olduğu gibi, Program ile amaçlanan, hastalığı yok ederek gelecek nesillere ulaşmasını önlemektir. Ruh halini kontrol altına alma çalışmaları ve hafıza terapilerinin birleşiminden oluşan bir tedaviyle Program, hastalarına yüzde yüzlük bir iyileşme oranı vaat ediyor.

Bu zorunlu tedavi süreciyle ilgili detaylar yakında açıklanacak fakat şu an için kesin olan tek bir şey var: Program bütün hastalara ulaşacak.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.