Solgun Karanfil - Sinan Akyüz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Solgun Karanfil – Sinan Akyüz

Solgun Karanfil – Sinan Akyüz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2018
Eklenme: Ocak 28th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 408
Yazar: Sinan Akyüz

2.172 Kişi Tarafından Görüldü

“Yaşanmışlıkları kaybetmek mi daha zor, yoksa hayalleri mi?”

Bence yaşanmışlıkları kaybetmek daha zor. Hepimizin farklı bir cevabı vardır eminim. Hayallerde diyebiliriz, yaşanmışlıklar da.

Bu sorunun cevabı işte kitabın satırlarında, kelimelerinde, cümlelerinde saklı. Sinan Akyüz birçok kitabında gerçek hayat öykülerinden esinlenerek roman yazıyor.

Solgun Karanfil’de yine onlardan biri. Tamamen yaşanmış bir hikâye Sinan Bey’in kaleminden yeniden hayat bulup, okuyucularıyla buluşuyor.

Fikret onun solgun yüzüne bir öpücük kondurdu. “Sen hiç merak etme. Ölmek için değil, düşmanı ezmek için çıkıyoruz dağlara. Bir gün yanına sağ salim döndüğümde sana özgürlüğü getireceğim…”

Aferdita sözünü kesti. 

“Unutma aşkım,” dedi yeşil gözlerinden yanaklarına yaşlar süzülürken. 

“Her tercih bir vazgeçiştir. Ama vazgeçilen hep alacaklı kalır!”

O söğüt ağacının altında birbirlerine söz vermişlerdi kumrular gibi yuva kuracaklarına. Ama Naziler memleketlerini işgal edince gölge düştü mutluluklarına. Vatansız yaşanmazdı ki sevda! Bajgora Dağlarına doğru yollara düştü Fikret özgürlük uğruna… Kalbinde Aferdita’sı, aklında vatanıyla…

İncir Kuşları, Piruze gibi çok okunan kitapların yazarı Sinan Akyüz, yürek yakan son romanı Solgun Karanfil’le aşkı anlatırken bizi savaşla yüzleştiriyor ve soruyor: “Yaşanmışlıkları kaybetmek mi daha zor, yoksa hayalleri mi?”

“Solgun Karanfil – Sinan Akyüz” için 2 Yorum

  • PDF FORMATINDA KİTAP İNDİREMİYORUM,YARDIMCI OLURMUSUNUZ..?
    ÇOK TEŞEKKÜRLER,KOLAYLIKLAR DİLİYORUM…

    • özetlerin alt kısmında kitabın tamamı yazan bölüme tıkladığınızda,kitap indirmeye hazırlanıyor yazısı çıkar.10-20 sn beklendiğinde pdf format karşınıza çıkar isterseniz okursunuz,isterseniz indirebilirsiniz.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.