Skandal Ve Alçak Seri I-II-III - Sarah MacLean - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Skandal Ve Alçak Seri I-II-III  – Sarah MacLean

Skandal Ve Alçak Seri I-II-III – Sarah MacLean

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Mayıs 2nd, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 1116
Yazar: Sarah MacLean

3.644 Kişi Tarafından Görüldü

Karanlık Sırlar

 

Talbot kızları güzellikleri kadar skandallarıyla da meşhurdur. Herkes onların zengin ve unvan sahibi erkekleri ağlarına düşürüp onlarla evlenerek zenginleştiklerini düşünmektedir. Ardından yapabileceği tek şey oradan kaçmak ve hiç kimse onu görmeden Londra’yı terk etmektir.

 

Bunu yapmak için gördüğü ilk faytona atlar. Ancak faytonun sahibi, Soylu Serseri lakabıyla bilinen Eversley Markisi’nden başkası değildir. Markiden gizli bir şekilde faytona binen Sophie, sonunda kendini hiç tahmin etmediği bir yerde bulur.  Bu durum karşısında markinin ne yapacağını tahmin etmekse Sophie için bile zordur.

 

Karanlık Kalp

 

Tanıyıp güvendiği bir ressamdan aldığı modellik teklifi karşısında tek bir an bile tereddüt etmez. Uzanarak verdiği iddialı pozun halka açık bir sergide sergileneceğini öğrendiğindeyse dünyası başına yıkılır.

 

Onu içine düştüğü bu skandaldan sadece bir kişinin yardımı kurtarabilecektir: Kalbi gece kadar karanlık Warnick Dükü’nün yardımı.

 

Warnick Dükü, aristokrasi dahil İngilizlere özgü her şeyden nefret etmektedir.

 

Karanlık Dokunuş

 

ASLA UNUTAMADIĞI O KADIN…

 

Haven Dükü Malcolm Bevingstoke, son üç yılını gönüllü bir yalnızlık içinde geçirmiştir. Bir gün, hiç ummadığı bir yerde onunla karşı karşıya gelir ancak hayatının sürprizinin onu beklediğinden habersizdir.

 

ASLA UNUTAMADIĞI O ADAM…

 

Haven Düşesi Seraphina, sürgün yıllarından sonra Londra’ya tek bir amaç için dönmüştür.

 

İKİSİNİN DE İNKÂR EDEMEDİĞİ BİR AŞK…

 

Dükün, çok sevdiği karısını tekrar baştan çıkarmak ve onu hayatında kalmaya ikna etmek için sadece üç ayı vardır. Genç adam hüzün dolu geçmişlerine rağmen eline geçen bu şansı değerlendirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Geçmişin gölgesi aralarında dururken, Malcolm karısına duyduğu büyük aşkı ispatlayabilecek midir?

Skandal ve Alçak Serisi Ücretsiz İndir

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.