Şeytanı Uyandırma (Dave Gurney Serisi 3) - John Verdon - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şeytanı Uyandırma (Dave Gurney Serisi 3) – John Verdon

Şeytanı Uyandırma (Dave Gurney Serisi 3) – John Verdon

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2013
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 538
Yazar: John Verdon

2.671 Kişi Tarafından Görüldü

Kadın durdurulmalıydı.İmalar işe yaramamıştı. Tatlı dille yapılan ikazlar dikkate alınmamıştı. Daha sert girişimlerde bulunulmalı, çarpıcı, yanlış anlaşılması imkansız bir şey yapılmalı, böylece durum net biçimde açıklanmalıydı.

Açıklamanın tam istenildiği biçimde anlaşılması hayati derecede önemliydi. Kuşkuya,sorulara yer bırakılmamalıydı. Polisin, medyanın ve bu acemi işgüzarın mesajı mutlaka anlamaları, önemini kavramaları sağlanmalıydı.

Önündeki sarı deftere düşünceli bir tavırla bakıp ardından yazmaya koyuldu.Derhal tasarladığınız projenizden vazgeçmeniz gerek. Yapmayı planladığınız şeye karşı hoşgörüyle yaklaşılması imkansız.

Projeniz dünyanın en zarar verici insanlarını yüceltmektedir. Suçluları göklere çıkartmak suretiyle benim adaleti sağlama çabalarım alaya alınmaktadır. Utanç verici aşağılık kişiler bu projeyle hak etmediklerini kazanmaktadırlar.

Buna izin verilemez. Buna izin vermeyeceğim. Başarıya ulaşmamın sağladığı huzurla on yıldır uyuyordum. Dünyaya verdiğim mesajın, sağladığım adaletin huzuruyla doluydum.

Beni yeniden harekete geçmeye zorlama. Bedeli çok ağır olur.Yazdıklarını yeniden okudu. Sonra başını yavaşça iki yana salladı. Üslubu beğenmedi.

Sayfayı yırtıp sandalyesinin yanındaeki kağıt parçalayıcıya yerleştirdi. Sonra da boş sayfayayeniden yazmaya koyuldu:

Hiçbir cinayet kusursuz değildir. Özellikle Dahi Dedektif Dave Gurney bir olaya müdahil olup hiç kimsenin göremediği detayları ortaya çıkardığında, çıkışı olmadığı düşünülen labirentin çıkışını ustalıkla bulduğunda… 

Gurney, bir seri katil üzerine belgesel hazırlayan genç bir kıza danışmanlık yapmayı kabul eder. On yıl önce yaşanan bu olaylarda kurbanların hepsi keskin bir nişancı tarafından zifiri karanlıkta, pahalı Mercedes arabalarını kullanırken, aynı açıdan ve noktadan kusursuz biçimde vurulmuş ve bedenlerinin yanına birer oyuncak hayvan bırakılmıştır.

Asla aydınlatılamayan bu cinayetlerin üstüne bir perde çekilmiştir ve kimse bu perdeyi kaldırabilecek kadar cesaretli değildir. Tek bir kişi dışında.

Gurney’in, kimseye izini belli etmeyecek kadar dahiyane bir plan yapmış olan bu caniyle oynayabileceği tek bir oyun vardır. Ölüm oyunu: Kendini hedef göster, o sana gelsin.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.