Sevgi Düzenleri - Bert Hellinger - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger

Sevgi Düzenleri – Bert Hellinger

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Aralık 2017
Eklenme: Temmuz 11th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 486
Yazar: Bert Hellinger

3.553 Kişi Tarafından Görüldü

“Bu kitabın, kendilerine bugüne dek çözümsüz görünmüş sorunlarından bir çıkış yolu bulmada pek çok aileye yardımcı olacağına eminim. Bunun ardından sevgi, ailenin bütün bireylerini yeniden birbirine bağlayabilecek.

Çoğu ailenin gündelik yaşamı, birbirimizi sevmenin yeterli olmadığını gösteriyor. Sevginin gün yüzüne çıkıp gelişebilmesi için bir düzene gerek var. Bu düzense yaşamlarımızda önceden verili halde mevcut.

Tarafların iyi niyetine karşın sıklıkla sevginin karşısına dikilen engelleri ancak sevgi düzenlerini öğrendikten sonra aşabiliriz. Elinizdeki kitap, pek çok örnekle bu düzene götüren yolları gösteriyor.”
Bert Hellinger

Sevgi Düzenleri, psikoterapinin dışında olsun, terapistler olsun herkese İnsan Ruhuna dair çok farklı, derin olduğu kadar yalın bir ışık sunuyor.

“Kabul Etmenin Özgürlüğü” kitabıyla da tanınan Bert Hellinger bu kitabında, Aile Dizimi olarak bilinen terapi yöntemiyle, gücünü ve güvenini İnsan Ruhu’ndan alan bir yaklaşımı ortaya koyuyor; kuşaklar boyu ruhumuzun derinliklerinde süren kilitlenmelerin, sevgi düzenleri içinde, hayatla barış içinde çözülebileceğini gösteriyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.