Senden Bebek İstiyorum - Aslıhan Akagöz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Senden Bebek İstiyorum –  Aslıhan Akagöz

Senden Bebek İstiyorum – Aslıhan Akagöz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 616
Yazar: Aslıhan Akagöz

3.141 Kişi Tarafından Görüldü

Bir erkek neden baba olmak ister?

Mutlu ve sıcacık bir yuvada kendinden bir parça olana hayat verip onu büyütmek için, olabilir mi?

Yiğit ve Mert’in baba olmayı istemelerinin altında başka sebebler yatabilirmiydi?. Zengin olan Büyükanneleri Pakize Hanım Kimki kucağında torunumu getirirse tüm servetim onun olur deyince Mert, sırf Yiğit’e üstünlük sağlamak için bu zor görevi kabul etmişti.Tek niyeti Yiğit’i yenmekti. Peki, Yiğit buna izin verecek miydi? Mert’in kendisini alt etmesine göz yumacak mıydı?

GİRİŞ

Tik… Tak… Tik… Tak… Duvardaki saatin sesi genç adamın sinirlerini bozuyordu. Saatlerdir süren bekleyişi daha da çekilmez bir hâle sokuyordu sanki. Ve sabrının son demlerindeydi artık. Daha fazla bu işkenceye katlanamayacaktı. Ama öyle kolay kolay da çekip gidemiyordu işte.

İçerideki odada hasta yatan kişi babaannesiydi. Babaannesi; hayattaki tek yakını, ailesinden geriye kalan tek kişi. Alnı endişeyle kırışmış, çenesi sıkmaktan ağrımaya başlamıştı artık. Eli ise sürekli saçlarının arasında oyalanıyordu. Sabretmek Yiğit Yücesoy’un sahip olduğu özelliklerinden biri değildi.

Özellikle de söz konusu olan sevdiği bir yakının sağlığı olduğunda. Anne ve babasmı bir trafik kazasmda kaybettiğinde henüz beş yaşmda bir çocuktu Yiğit. Neden bir anda anne ve babasıyla yaşadığı evden babaannesinin evine taşınmak zorunda kaldığını bile kavrayamamıştı uzunca bir süre.

Ailesinin ölümünü kolay kolay kabullenememişti. Şimdi içerideki doktorun çıkıp kendisine umut verici sözler söylemesini beklerken oturduğu yerde tek bacağmı sinirle sallıyordu.

“Neden bu kadar uzun sürdü bu muayene?” diye mırıldanırken bir anda işittiği sesle yanındaki kişinin varlığını unutmuş olduğunu fark etti. “A yda bir kez zor gördüğün babaannen için endişelendiğini söylemeyeceksin herhalde?” Yiğit sakinliğini korumaya çalışarak baktı kuzeninin yakışıklı yüzüne. Mert, amcasının çocuğuydu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.