Saklambaşk - Merryliss Taylor - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Saklambaşk – Merryliss Taylor

Saklambaşk – Merryliss Taylor

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Temmuz 17th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 168
Yazar: Merryliss Taylor

1.052 Kişi Tarafından Görüldü

Merryliss Taylor’ın, “Saklambaşk” isimli bu dördüncü eseriyle de yine diğer kitaplarında olduğu gibi okuyucusunu şaşırtarak onların hafızalarına kazınmayı başaracağına inanıyoruz.

Çarpıcı kurgusuyla ön yargı, iftira, entrika, itiraf, aşk, suç ve daha birçok kavramın bu eserdeki harikulade işlenişi; kitabı bitirdikten sonra da okuyucusunu etkilemeye devam edecektir.

İlerleyen yıllarda bir “başyapıt” olarak anılacağından kuşku duymadığımız “Saklambaşk” isimli bu kitap, “gücün” hiçbir işe yaramadığı zamanların da olduğunu gösterirken olağanüstü finaliyle de oldukça şaşırtıcı bir eser.

Bu kitap, gelmiş geçmiş en ünlü keman virtüözlerinden biri kabul edilen ve “notaların efendisi” sayılan büyük üstat, St. Daurus’lu Nicc’in; kendisine itham edilen bir suçtan ötürü, yaşadığı şehri terk ederek “ortalardan kaybolmak” üzere Büyük Warrenberg Ormanı’na kaçıp saklanışının gizem dolu, trajik öyküsüdür.

İnsan, birçok şeyi başarabilir; yüzlerce yıldır aradığı o hayatı, uzayda bulabilir mesela, diğer gezegenleri hem de güneşle beraber ele geçirebilir hatta belki bir gün, kendini de aşar ve ölümsüzlüğün sırrını dahi bulabilir ama hırs da yapsa bir şeyi asla yapamaz, “yok olmayı” başaramaz.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 168

İlk Baskı Yılı : 2020

Merryliss Taylor un Saklambaşk romanı tanıtım amaçlı olup; Ön okuması mevcuttur.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.