Sahte Güz - Beyza Özaydın - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sahte Güz – Beyza Özaydın

Sahte Güz – Beyza Özaydın

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Temmuz 13th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 544
Yazar: Beyza Özaydın

4.651 Kişi Tarafından Görüldü

En uyumsuz notaların art arda kulağa gelmesi, nefretin aşka dönüşmesi gibiydi.

 

Benimle Yan adlı kitabıyla Wattpad’de 150 milyon okunmaya ulaşan, sevilen gençlik yazarlarından Beyza Özaydın’dan soluk kesen ikinci roman: Sahte Güz

 

Merhametli Derin ile acımasız Kumsal’ın savaşına hoş geldiniz!

 

Bir beden, iki kimlik. Cenk’i alt edip hayatını geri kazanmak için Bora’nın aklına uyan Derin, akıl hastanesindeki Kumsal’ın kimliğine bürünür ve kendisini birdenbire acımasız oyunların ortasında bulur. Savaş Atan’la olan oyunu kurallarına göre oynamak zorundadır ama kurallardan bihaberdir. Kısa zamanda Boğaç’ın desteği ve kıvrak zekâsıyla Savaş’ı tam avucunun içine alacağını düşünürken Kumsal’ın gizlice oyunlara dahil olmasıyla tüm planları suya düşer.

 

Bu akıl almaz oyunları okurken hayal gücünüzün sınırlarının zorlandığını hissedeceksiniz.

 

Aşk, nefret, tutku, acı, ölüm hepsi bir arada

 

Özet

 

“Düşünmediğim için değil, düşünebildiğim için bu haldeyim. Kim ne derse desin kendimi düşünmeye başladığımdan beri daha mutluyum. Korkularım var evet ama onlara beni öldürme hakkı vermiyorum. Sana ya da bir başka şeye, beni öldürme hakkı vermiyorum!

 

Ben fırtı nayım ve acımasızlığım bitmez. Çünkü düşünmeyi bırakmayacağım. Ya da nefret etmeyi.”

 

Bir ayna sana güzelliğini gösterir. Ama bakışlarını kaçırana kadar. Ya senin güzelliğin, bakışlarını kaçırdığın yerdeyse?

 

Annemin mezarına ilk gittiğimde babama ‘Bir daha gökyüzünü göremeyecek mi?’ diye sormuştum küçük parmaklarımla oynarken. Eğer ‘ Göremeyecek’  deseydi yemin ederim o küçük parmaklarım büyük kazıklardan daha fazla iş görecekti.

 

Annemin mezarına bir pencere açacaktım ve o da görebilicekti parlayan ayı ve ışık veren güneşi. Beraber isim koyduğumuz yıldızları…

“Sahte Güz – Beyza Özaydın” için 12 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.