Robert Hunter Serisi - Chris Carter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Robert Hunter Serisi – Chris Carter

Robert Hunter Serisi – Chris Carter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Yazar: Chris Carter

2.405 Kişi Tarafından Görüldü

Chris carter robert avcı serisi Dokuz kitap koleksiyonu seti, içerir. Durdurulamaz Robert Hunter’ın yer aldığı muhteşem bir seri katil gerilim romanları LAPD, FBI ile birlikte, aktarımın elektronik olarak izini sürmek için ellerindeki her şeyi kullanır, ancak bu katil amatör değildir ve işini örtbas etmiştir. baştan sona izler.

 

Hunter ve ortağı Garcia daha araştırmalarını başlatamadan Hunter yeni bir telefon alır.

 

Yeni bir web sitesi adresi. Kötü Bir Akıl Wyoming kırsalında meydana gelen korkunç bir kaza, Şerif Departmanının olası bir çifte cinayetten bir adamı tutuklamasına neden olur, ancak daha fazla araştırma çok daha korkunç bir bulguya işaret eder – adam kaçıran bir seri katil. Amerika Birleşik Devletleri’nin her yerinde kurbanlara en az yirmi beş yıl boyunca işkence ve sakatlama.

 

Zor bir haftanın ardından Tanya Kaitlin, rahatlatıcı bir gece geçirmeyi dört gözle bekler, ancak duştan çıkarken telefonunun çaldığını duyar.

 

Görüntülü arama isteği en iyi arkadaşı Karen Ward’dan geliyor.

 

Ölüler Galerisi Teğmeni, Ultra Şiddetli Suçlar Birimi’nden Dedektif Hunter ve Garcia’ya şimdiye kadar gittikleri en şok edici suç mahallerinden birine vardıklarında bunu anlatıyor. Tamamen beklenmedik bir olay dönüşünde,

 ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                                                                    ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.