Psikoloji ve Yaşam - Philip G. Zimbardo, Richard J. Gerrig - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Psikoloji ve Yaşam – Philip G. Zimbardo, Richard J. Gerrig

Psikoloji ve Yaşam – Philip G. Zimbardo, Richard J. Gerrig

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 640
Yazar: Philip G. Zimbardo, Richard J. Gerrig

62.701 Kişi Tarafından Görüldü

 

“Psikoloji, insan yaşamı için temel bilgi kaynaklarından biridir.

 

Kitap, lisans düzeyinde temel başvuru kaynağı olabileceği gibi günlük hayattaki psikoloji konuları için de ihtiyacı giderecek niteliktedir. Öğrenmeyi kolaylaştıran bir düzenlemesi sayesinde okuyucu için iyi bir eğitim materyali niteliğinde bir kaynaktır. Gerek orijinal kopyanın yazımı gerekse Türkçeye kazandırılması aşamasında emeği geçenleri tebrik ederim.”Prof. Dr . A. Esra Aslan

 

“Psikoloji ve Yaşam isimli Psikolojiye Giriş kitabı, klasik psikoloji kuramlarını içeren temel bilginin yanı sıra modern psikolojiyi günümüze uyarlayan ve sunduğu terapi teknikleriyle, uygulamaya dönük bir el kitabı niteliğindedir.

 

Kitap, psikolojide uzmanlaşmanın öneminin yanı sıra, farklı konulara hangi uzmanların yanıt vermesi gerektiğini ortaya koymakta, böylelikle psikologların çalışma alanlarını da net bir şekilde belirlemektedir.

 

Günümüzün popüler bilim dallarının başında sayılan psikolojiyle ilgilenen her okurun bu kaynak kitaptan yararlanabileceği inancındayım.”

 

Kitap tanıtımı

 

” Psikolojiyi yaşamla bağdaştıran çalışmalarıyla ünlü psikolog Zimbardo burada da ustalığını konuşturuyor. ” Prof. Dr. Hasan Bacanlı

 

“Psikoloji ile tanışanların ilişkilerini derinleştirme fırsatını bulacakları bir kitap. ” Prof. Dr. Sibel A. Arkonaç

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.