Penceremden - Ariana Godoy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Penceremden  –  Ariana Godoy

Penceremden – Ariana Godoy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 22nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 493
Yazar: Ariana Godoy

2.755 Kişi Tarafından Görüldü

YAKINDA BİR NETFLIX FİLMİ OLACAK!  Her şeyi başlatan sıcak romantizmi okuyun.

Eskiden Ares Hidalgo’ya uzaktan takıntılıydım. Ama bu, Penceremden içeri tırmanmadan önceydi Raquel Álvarez çalışkan ve geleceği konusunda ciddi.

Tek amacı var o da psikolog olmak. Bu ve Ares Hildago’nun onu fark etmesini sağlamak. Raquel kendini bildi bileli Ares’e takıntılıydı. Yan komşuda yaşamasına rağmen Raquel onunla hiç konuşmadı. Yine de, onda zengin, ateşli playboy imajından daha fazlası olduğunu düşünmeden edemiyor. . . ve onu öpmenin nasıl bir his olduğunu hayal etmekten kendini alamıyor.

Şans eseri bir karşılaşma, aşkının karşılıksız olduğunu ortaya çıkardıktan sonra, sıcak çekicilikleri, yalnızca el ele tutuşan sıcak olarak tanımlanabilecek bir şeye dönüşür. Birbirlerine sert ve hızlı düşüyorlar.

Raquel, Ares ile birlikte. Ama Ares taahhütte bulunamaz veya yapmayacak. Hayatı başından beri onun için hecelenmiştir. Okulu bitirince aile işine katılacak. Şimdilik? Havalı kal. Bağlantısız kalın. Ve aşık olma.

Parlak yanan şey çabuk yanar ama Ares ve Raquel için bu kalıcı olabilir mi? “Senin Etkinden Sonra” After ve The Impact of You hayranları için , komşusunu uzaktan hayal eden ve komşusunun da ona aynı derecede takıntılı olduğunu bulan genç bir kadın hakkında bağımlılık yapan bir hikaye geliyor.

yazar hakkında

Ariana Godoy, Netflix İspanya tarafından bir filme uyarlanan çok satan A Través De Mi Ventana romanının yazarıdır . Bir Wattpad yıldızı olan Ariana’nın platformda bir milyondan fazla takipçisi var ve hikayeleri iki yüz milyondan fazla okundu. 
Sosyal medyada da çok aktif ve başarılı bir YouTuber. Ariana, Kuzey Carolina’daki küçük dairesinde K-drama, kahve ve yazı yazmayı seviyor.

“Penceremden – Ariana Godoy” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.