Orospu Kırmızı - Umay Umay - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Orospu Kırmızı – Umay Umay

Orospu Kırmızı – Umay Umay

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 2013
Eklenme: Aralık 31st, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 96
Yazar: Umay Umay

3.634 Kişi Tarafından Görüldü

Yüreklerinin en düşsüz yerinde öyle apansız kalakaldım. Ben kötüyüm, erdem kimin adı. Bir bıçakla rüzgar sokarım içime sonra iyileşeceğimi söylerim Cam kırıklarının üzerinde sevişmekten bıktım derim. Az acıyı arıyordum kendi kanımı içiyordum derim. Dilsizim babam da yok benim.

Yüzümün yarısıyla nefes alıyorum. Yüzümün yarısıyla dans ediyorum. Trene biniyorum. Ve metrolara ve otobüslere . Yüzümün yarısıyla balkonlardan düştüm.

Yüzümün yarısıyla rüzgar serptiler uyandım.Yüzümün yansıyla düzdüm kalabalıklan. Sana dolmakalem çaldım, çam ağacı koparttım. Ve yüzümün yansıyla ben. Mumdan benim yüzümün yansı. Ve gölgeden çıkmış gibi, terli, salyalı. Yetimim ben, istasyonlardaki bavullan çalanm. Fırfırlı ne kadar külot varsa, hepsini…

Yüzümün yarısı öyle işte. Pirinç işlemeli bir aynada kırıldı yüzümün diğer yarısı. Herkes uyuyordu. İstanbul,da ezan sesleri duyuluyordu. Yüzümün yarısı benim, yüzümün yarısıyla hep yarım öyküler anlatım. Görünmeyen bile değilim. Peki sen, yarım dudaklı bir kadını öpmek ister misin…

Elleri tutuştuğunda onların, bir iblis gibi güleceğim. Onlara kıçımı göstereceğim. Kıçımın yarısıyla güleceğim. Beni yarım bırakanlara. Taksim parkında beş parasız ve çıplak bırakanlara ve beni düzen kravatlı adamlara, pezevenklere; benim yüzüm yarım ama kalbim iki tane diyeceğim. Geliyorlar. Her şafak vakti rüyama saldınyorlar. Başka hayatım yok ki benim. Çekilin üstümden, nefes alamıyorum. Birazcık acınız yok mu hayvanlar, ne faydası var ki bana saldırmanın itoğluitler. Kocaman bir kabusun orta yerinde çıkıp geldiler.

Hey sokak orospusu dediler, senin diğer yanında biziz. Yalan bu… İnanma. Benim sevgilim her gün güller getirir bana. Aşkım der, ne güzel gülüyorsun. Cep telefonu bile var. Korkan diye gidemiyor yanımdan. korkmasın diye. Ona şarkı söylüyorum. Doğrum yok benim. Her yanm şey gibi. Ne kederli, ne de mutlu. Hiç hikayen yok mu senin. Ama dinliyorum. Biliyorum ki, yarısı ölen bir kadının son isteğini yerine getirirsin. Hadi, tek bir hikaye… Ama sen de bir bok değilsin işte. Bana ancak bir pislik gerekir.Bütün pis bir adam.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.