Nişancı - Monica McCarty - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Nişancı – Monica McCarty

Nişancı – Monica McCarty

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Eylül 9th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 413
Yazar: Monica McCarty

2.458 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk mı savaş mı?

 

Ok kullanmadaki başarısıyla ünlenen efsanevi savaşçı Gregor MacGregor’un yetenekleri, İskoç topraklarının bağımsızlığı için çok önemli bir silahtır. İskoçya’daki en yakışıklı adam olarak kabul edilen Gregor, gizli bir görev sırasında meşhur yüzü nedeniyle ifşa olur ve ortalık durulana kadar eve dönmek zorunda kalır.

 

Yeniden savaşa çağrılmayı beklerken başka bir mücadeleyle karşılaşır. Koruması altındaki genç kız artık büyümüştür ve Gregor, ona olan arzusunu dizginlemek zorundadır.

 

Cesareti ve savaşa ilgisiyle yaşıtlarından oldukça farklı sayılan Cate, köyüne yapılan vahşi İngiliz baskınında annesini kaybetmiştir. Büyürken tek tesellisi, hayatını kurtaran Gregor’la evlenme arzusudur. Ancak savaş başlamıştır ve Cate’in asıl kimliği ortaya çıkmak üzeredir. Gregor bir seçim yapmak zorundadır:

“Nişancı – Monica McCarty” için 5 Yorum

 • İskoç Esaretini de yayınlarmısınız.Teşekkürler

 • Merhaba,
  Son zamanlarda kitap indirmeye çalıştığımda bu bproblemle karşılaşıyorum. Konu hakkında nasıl bir dönüş alabilirim.?

  Bağlantınız gizli değil
  Saldırganlar bcvc2.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi
  NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

  • BCVC de ilk açılan sekmeyi kapatın orası reklam içeriği googlenin izni olmayan reklam yayınlanması nedeni ile virüs algılıyor.İkinci açılan sekme kitap indirme linki.Bir süre önce bu sorun BCVC nin tamamında gözüküyordu tarafımızca yazışmalar sonucunda düzeltildi. TAMAMI bölümünden indirme linkine “BCVC” yönlendirildiğinizde ilk açılan sekmeyi kapatın indirme linki ikinci açılan sekmededir.

 • Kanlı ay yazarı DuruMavii bu kitabın 2.olanı gelir mi?

 • Asi kitabını yayınlarmısınız

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.