Nevernight "Tanrımezarı 2" - Jay Kristoff - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Nevernight “Tanrımezarı 2” – Jay Kristoff

Nevernight “Tanrımezarı 2” – Jay Kristoff

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 452
Yazar: Jay Kristoff

1.386 Kişi Tarafından Görüldü

Korkunu Yenersen Dünyayı Yenersin

 

Itreya Cumhuriyeti’nde üçüncü güneş doğmaya hazırlanırken ülkenin en görkemli müsabakalarının sergilendiği Venatus Magni yaklaşmakta, Tanrımezarı’nda yılın en büyük oyunları başlamaktadır.

 

Mia artık Kızıl Kilise’nin Kılıcı olsa da bu konumu hak etmediğini düşünenler vardır ve Mia eski bir düşmanıyla kanlı bir yüzleşmeden sonra Kilise’nin asıl amacından şüphelenmeye başlar. Hem Kızıl Kilise’nin karanlık sırlarını ortaya çıkarmak hem de ailesinin katillerinden intikam almak için köle kılığına girerek bir gladyatör birliğine satılır.

 

Mia gladyatör olup intikamını almak için arenada rakipleriyle çarpışırken yeni dostlar, kanlı rakipler, gölgelerle arasındaki bağa dair daha da karanlık sorularla karşılaşır. Venatus Magni’deki büyük oyunların finalinde halkın karşısına çıkacağı söylenen Konsül Scaeva ve Kardinal Duomo’nun hakkından gelme planları yapan Mia için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Üçüncü Güneşin Doğmaya Hazırlandığı Bir Ülke

 

Tecrübeli Bir Katil, Yeniyetme Bir Gladyatör

 

Kıyasıya Bir Mücadele

 

Mıa İntikamı Mı Seçecek Yoksa Sadakati Mi?

 

“Tanrımezarı son derece çarpıcı ve karanlık. Özellikle kadınlardan oluşan hayli dinamik ve güçlü karakterler barındırıyor. Hele son seksen sayfada aklınızı başınızdan alacak, size kafayı yedirtecek. Genç-yetişkin kategorisinde cinsellik, kan ve argodan hoşlanıyorsanız önce Kuzgunun Gölgesi’ni, ardından Tanrımezarı’nı okuyun derim.”

Bang Bang Books, Tanrımezarı Blog Sayfası

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.