Meleklerin Gölgesi (Kissed by Death Serisi 1) - Tara Fuller - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Meleklerin Gölgesi (Kissed by Death Serisi 1) – Tara Fuller

Meleklerin Gölgesi (Kissed by Death Serisi 1) – Tara Fuller

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2015
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: Tara Fuller

2.477 Kişi Tarafından Görüldü

Ölüm hiç kimseyi beklemez. Beni de beklemeyecekti.

“Ona artık gerçeklerle rüyalarımı ayırt edemediğimi nasıl söyleyebilirdim? Biri ya da bir şeyin beni izlediğini hissettiğimi? Tenimde dolaşan sıcaklığı?” Bir ölüm meleği olarak Finn’in beklediği son şeydir aşk.

Korumak için çevresinde gezindiği Emma’nın hayatı, Finn’in geçmişinde yaptığı bir hatadan dolayı tehlikededir. Hayatını kurtarmaksa onun elindedir, en büyük sırrını ortaya çıkaracak olsa bile.

“Gerilim, komedi ve romantizm arasındaki mükemmel uyum. Meleklerin Gölgesi bağımlılık yaratacak.” 
-Trisha Wolfe, Destiny’s Fire kitabının yazarı-

“Meleklerin Gölgesi; duygusal başlangıcıyla merak uyandırırken, aynı zamanda çekici dünyası, harika üslubu ve yan karakterleriyle de etkileyici bir okuma vaat ediyor. ” 
-Kindle and Me-

ÖNSÖZ

İki Yıl Önce“

Bir daha anlatsana. Hedefi nasıl ıskaladın?” Ellerimi cebime sokup sırıtmamak için dudaklarımı sıkıca kapattım.“Yemin ederim Anaya. Bu son. Senin gibi cennetin ölüm me­leklerini bir daha takip etmeyeceğim.”A naya’yla birlikte yağmurdan kalan su birikintilerinin pırıldadığı iki şeritli asfalt yoldan yürüyorduk.

Uzakta bir yerlerde bulutlar bir araya kümelenmişti ve gök gürültüsü sesi geliyordu. Anaya sessiz adımlarla arkamdan yürümeye devam etti. Attığı her yumuşak adımda kolunun üst kısmın­daki altın renkli bant parlıyordu.

Başını kaldırıp havaya baktı. “Ben hiçbir zaman hedefi ıskalamam.”“O zaman bana açıklar mısın acaba? Neden şuanda senin alman gereken bir ruhu teslim almak için arkandan bu dağa tırmanıyorum?

Burayı yürümek yerine bir ışık huzme­siyle saniyeler içinde oraya gidebilirdik.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.