Marie Crue-Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller - Maria Isabel Sánchez Vegara - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Marie Crue-Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller – Maria Isabel Sánchez Vegara

Marie Crue-Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller – Maria Isabel Sánchez Vegara

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 5 Eylül 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 32
Yazar: Maria Isabel Sanchez Vegara

6.751 Kişi Tarafından Görüldü

Tasarımcılardan sanatçılara, bilim insanlarından yazarlara bu özel kişilerin hayat hikâyelerini keşfedin. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar.

Marie Curie, Paris Üniversitesi’nde profesör olmayı başarabilen ilk kadın ve tarihte iki Nobel Ödülü alan tek kişidir. Bilimdeki sade ve basit yaklaşımı, kendini adamış inancı sayesinde polonyum ve radyum elementlerini keşfetti; radyoloji biliminin kurucusu oldu. Curie, modern bilimin en ilham verici kadınlarından biri olarak tanınmaktadır.

martı yayınları’ndan çıkan lisbeth kaiser ve maria ısabel sánchez vegara’nın feminist çocuk kitapları. dünyaya iz bırakan kadınların hayatlarını ve başarılarını anlatan bu serinin türkçeye çevrilen kısmı 10 kitaptan oluşuyor: marie curie, ella fitzgerald, emmeline parkhurst, rosa parks, agatha christie, coco chanel, amelia earhart, frida kahlo, audrey hepburn, ada lovelace.

ben bayıldım açıkçası. hediye olarak alacaktım ama ne yayınevinin sayfasında ne başka yerde hitap ettiği yaş grubuna dair bir şey göremedim.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.