Kurtların Savaşı (Moira Üçlemesi 2) - Henri Lœvenbruck - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kurtların Savaşı (Moira Üçlemesi 2) – Henri Lœvenbruck

Kurtların Savaşı (Moira Üçlemesi 2) – Henri Lœvenbruck

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2006
Eklenme: Ağustos 13th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 372
Yazar: Henri Lœvenbruck

1.429 Kişi Tarafından Görüldü

Kurtların Savaşı ,Kurtlar yakında birleşecek. Beyaz kurt İmala’nın arkasında sürü büyüyor ve yakında gizlediği yerden çıkıp savaşa gidecek. Birleşen klanlar onların dilini konuşanı, yani Toprağın Kızı’nı zafere ulaştırmak zorundalar.

Bugün artık Alea küçük bir kız değil. Kendisine miras kalan o tuhaf gücü sonunda kabul edip yazgısıyla karşılaşmaya karar veriyor. Kurtlar tarafından korunarak, yanındaki yeni yol arkadaşları, geçmişini arıyor. Ama kendisini arayanlar da hiç uzakta değiller.

Bağnaz dinciler, amaçları uğrunda hiçbir şeyden çekinmeyen siyasetçiler, deli büyücüler, hepsi Toprağın Kızı’nı bulmak için elinden geleni yapıyor. Savaş işte böyle başlayacak.Kurtların Savaşı kaçış ve macerayı harmanlayan Moira üçlemesinin ikinci kitabı.


Beyaz Diş’le Yüzüklerin Efendisi arasındaki bu kitap iki yalnız ruhun, ailesi tarafından terk edilmiş bir genç kızın ve sürüsünden dışlanmış bir dişi kurdun öyküsünü anlatıyor.


Daha şimdiden Fransız fantastik edebiyatının çoksatarlarından biri olarak değerlendirilen birinci ciltten sonra, Moira evreni daha da zenginleşiyor ve sayfalar boyunca bizi büyülemeye devam ediyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.