Kulti - Mariana Zapata - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kulti – Mariana Zapata

Kulti – Mariana Zapata

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Kasım 14th, 2022
Dil: Türkçe
Sayfa: 571
Yazar: Mariana Zapata

831 Kişi Tarafından Görüldü

Kitap’ın konusu; futbol çevresinde dönmesi. Ana karakter Sal kadın futbolcuydu güçlü ve ne istediğini iyi bilen bir karakter.

 

 

Sal Casillas, Houston, Teksas’ta yaşayan profesyonel bir kadın futbolcudur. Yeni sezon başladığında, yeni koçlarından birinin büyük futbol efsanesi Kulti’den başkası olmadığını öğrenir.

 

Sal tüm hayatı boyunca Kulti’yi idolleştirmiş olsa da, şimdi kalbinde soğuk futbol tanrısına dair hiçbir şey yoktur. Ancak Sal, paparazzilerin onun hayatını, yaptıklarını ve tüm yazılanlar altında Kulti’nin kim olduğunu fark ettiğinde, bir dostluk oluşur. Kulti ve Sal en iyi arkadaş olurlar ve arkadaşlıkları ardından bu kalıcı bir aşka dönüşür.

 

“Güven bana, yüzüne bir ya da beş kez yumruk atmak istedim.” Çocukken taptığın adam senin koçun olduğunda, bu dünyadaki en harika şey olmalı. Anahtar Kelimeler: gerekiyordu. Yirmi yedi yaşındaki Sal Casillas’ın uluslararası futbol ikonunda ne gördüğünü merak etmesi bir hafta sürmedi ,neden duvarında onun posterlerini astığını ya da onunla evlenip süper bir evlilik hayal ettiğini düşündü. futbol oynayan kızlar.

 

Sal uzun zaman önce var olduğunu bilmeyen bir adamla kurduğu hayali ilişkiler tarihindeki en kötü ayrılıksızlığı atlatmıştı.

 

Bu nedenle, Reiner Kulti’nin takımının sezonuna ayak uyduran bu versiyonuna hazır değil: Bir zamanlar olduğu patlayıcı, tutkulu adamın sessiz, münzevi bir gölgesi. Onu tanıdığı adama hiçbir şey hazırlayamazdı. Ya da onun içinde ortaya çıkardığı öldürücü dürtüler.

 

Bu hayatının en uzun sezonu olacaktı.

“Kulti – Mariana Zapata” için 1 Yorum

  • Daha fazla Mariana Zapata kitabı gelebilir mi? When gracie met the grump kitabı veya Wait for it kitabı?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.