Külahıma Anlat - Emrah Akçay - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Külahıma Anlat – Emrah Akçay

Külahıma Anlat – Emrah Akçay

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 12th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 385
Yazar: Emrah Akçay

197 Kişi Tarafından Görüldü

“Görmek için gözleri, duymak için kulakları olan kişi bilmelidir ki, hiçbir ölümlü sır saklayamaz. Eğer dili susarsa parmak uçlarıyla konuşur, ihanet her gözeneğinden sızar.” -Sigmund Freud- Kitapçıların kişisel gelişim ve iş yönetimi bölümleri pek çok Beden Dili başlıklı kitapla dolu.

 

Bunların birçoğu birbirinin tekrarı, benzer kitaplar. Elinizde tuttuğunuz kitabın farkı, sahanın içinden ve birinci elden bilgiler vermesi.

 

Uzun yıllar güvenlik alanında yöneticilik yapan Emrah Akçay, yüksek lisans ve doktora yaptığı ve halen devam ettiği alanda edindiği sözsüz iletişim bilgilerini, mesleki tecrübeleri ile birleştiriyor.

 

Alana dair “Yeni bir şeyler söylemek” amacında olan Akçay, bu anlamda hem gündelik yaşama dair ipuçları sunarken hem de alanda çalışmak isteyen akademisyenlere ışık tutuyor.

 

Konuların en can alıcı yerlerinde, profesyonel tavsiyelerle okuru yönlendiriyor. Bu kitap sayesinde insanları anlattıklarından çok anlatmadıklarıyla dinleyecek ve coşkulu bir iletişimin kapılarını aralayacaksınız.

 

Kitabın sonunda kendinizi ve başkalarını bir kitap gibi kolayca okuyabildiğinizi ve yorumlayabildiğinizi fark edecek, şaşıracaksınız. Artık sizi kimse kandıramayacak!

 

“Ne ilginç bir kişilik!” diye düşündüm. Bu kişi, Emrah Akçay’dan başkası değildi.

 

Ve şimdi gerçekten de kitabını, söylediği gibi yazıp bitirdi. Bu çok heyecan verici. Umarım bu yaratıcı kitaptan keyif alırsınız! -Prof. Judith A. Hall Northeastern Üniversitesi-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.