Koruyucu-Kutsanmış Ve Sınırsız - Cynthia Hand - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Koruyucu-Kutsanmış Ve Sınırsız  –  Cynthia Hand

Koruyucu-Kutsanmış Ve Sınırsız – Cynthia Hand

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Aralık 1st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 1207
Yazar: Cynthia Hand

884 Kişi Tarafından Görüldü

Clara Gardner yarı melek olduğunu öğrendiğinde tüm hayatı değişir.  Clara, artık anlamadığı bir dünyada yolunu bulmaya çalışırken, görünmeyen tehlikelerle ve yapmak zorunda kalacağını asla düşünmediği seçimlerle karşılaşır – vizyonundaki çocuk ile hayatındaki çocuk arasında, dürüstlük ile aldatma, aşk arasında. ve görev, iyi ve kötü. . . . Vizyonunun ateşi nihayet yandığında, Clara kaderiyle yüzleşmeye hazır olacak mı?

Koruyucu pdf indir

 

Şimdi, Tucker’a olan aşkı ile hem tehlikeli hem de güzel bir dünyada kendisinin ve Christian’ın oynayacakları roller hakkındaki karmaşık duyguları arasında kalan Clara, şok edici bir vahiy ile mücadele ediyor:

Sevdiği biri birkaç ay içinde ölecek. Geleceği belirsizken, Clara’nın kesin olarak bildiği tek şey yangının sadece başlangıç ​​olduğudur.

Kutsanmış pdf indir

 

Bu sürükleyici finalde Cynthia Hand, kuralları mı yoksa kalbinizi mi takip etmenin daha iyi olduğu konusundaki zamansız soruyu araştırıyor.

Geçtiğimiz birkaç yıl, yarı melek Clara Gardner’ın tahmin edebileceğinden daha fazla sürpriz yaşadı.

Ama amacını tamamlamak için, Clara, önce en çok istediği şeyden vazgeçmenin bir yolunu bulmalıdır. . . Sevdiği çocuk Tucker Avery ile bir gelecek.

Sınırsız pdf indir

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.