Konsantrasyon (Adım Adım Zihinsel ve Ruhsal Hakimiyet) - Mouni Sadhu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Konsantrasyon (Adım Adım Zihinsel ve Ruhsal Hakimiyet) – Mouni Sadhu

Konsantrasyon (Adım Adım Zihinsel ve Ruhsal Hakimiyet) – Mouni Sadhu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2014
Eklenme: Ocak 19th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 325
Yazar: Mouni Sadhu

2.095 Kişi Tarafından Görüldü

Ortalama bir insan rüzgârda savrulan ince bir yaprak gibidir, zihni nereye sürüklerse oraya gider. İki dakika sonra ne düşüneceğini, hangi duygunun etkisi altına gireceğini bilemez.

Oysa amaç ister ruhani, ister maddi olsun, hedefine gitmek isteyen insanın atacağı ilk adım zihinsel ve duygusal hâkimiyettir.

Elinizdeki kitap konsantrasyon konusunda bugüne kadar yazılmış en iyi eserlerden biri olarak biliniyor. Okuyucuya en çok ihtiyaç duyduğu teorik bilgileri vererek onu pratik çalışmalarla adım adım mutlak zihin hâkimiyetine götürüyor.

Büyük bir keyifle okuyacağınız bu kitabı sonuna kadar etüt ettiğinizde, önünüzde bilmediğiniz dünyalar açılacak, yeni geliştirdiğiniz duyularınızla istediğiniz hayatın size gelmesini sağlayabileceksiniz. Çünkü;”Zihin acımasız bir efendi, fakat sadık bir köledir.”
-H.B.Blavatsky-

Hayat şartlarını ve statüsünü yükseltmek için zihinsel güçlerini geliştirmek isteyen ve inanç konusunda pek emin olmayan kişiler (örneğin agnostikler). Bu kişiler için bu kitabın yalnızca III.Kısım’daki uygulamalı alıştırmalar, I. ve II.Kısım’daki açıklamalar ilgi çekici olacaktır.

Yedi çift alıştırmanın ilerisine gitmek zorunda değildir.Bu kitap zihinsel konsantrasyon ve meditasyonla ilgili mevcut birçok teorik çalışma ile zihinsel güçlerin gündelik hayata genel uygulanması arasındaki boşluğu kapatmak için yazılmıştır.

Bu konularla ilgili geniş literatür zihin kontrolü geliştirirken nelerin yapılıp nelerin yapılmaması gerektiği konusunda sayısız ‘emir’ verir. Fakat“Nasıl?” ve “Niçin?” gibi kaçınılmaz sorulara pratik yanıtlarla ilgili en önemli ve gerekli öğütleri kolayca bulamazsanız.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.