Kollarımda Güvende - Sara Shepard - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kollarımda Güvende – Sara Shepard

Kollarımda Güvende – Sara Shepard

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 214
Yazar: Sara Shepard

1.560 Kişi Tarafından Görüldü

Tatlı Küçük Yalancılar serisinin yazarı Sara Shepard’ın son romanı  . Seçkin bir California anaokulunun müdürü saldırıya uğradığında, okulun bakımlı ve aşırı zengin topluluğu arasında kendini yabancı gibi hisseden üç anne, onun sakladığı şeyi ortaya çıkarmak, onları kimin suçlamaya çalıştığını bulmak ve kendilerininkinden emin olmak için birlikte çalışmalıdır. sırlar gizli kalır.

 

 

Andrea, Lauren ve Ronnie kendilerini iyi, sevgi dolu, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan anneler olarak görürler, ancak her ikisi de saklayacak bir şeyle Silver Swans anaokuluna Hoş Geldiniz Kahvaltısı’na gelirler. Andrea, Doğu Yakası’ndaki diğer ebeveynlerin keşfetmesini göze alamayacağı bir geçmişten kaçmaktadır.

 

Lauren, kocasının onu açıklamaması konusunda uyardığı bir doğum sonrası durumdan kurtuluyor.

 

Okulun gösterişli ebeveynler topluluğu arasında kendilerini şimdiden sahtekar gibi hissediyorlar. Ancak okuldaki ilk günün ardından çocuklarının sırt çantalarında notlar belirir. Birinin en derin, en karanlık sırlarını bildiğini ve gitmesi gerektiğini gösteren notlar. Birileri onları toplumda istemiyor mu? Yoksa daha tehditkar bir şey mi- biri  her şeyi biliyor mu?

 

Üç anne, diğer şüpheli ebeveynler ve şehir polisi yaklaşıp onları suçlamak için yabancı konumlarını kullanmadan önce okulun birçok sırrını ortaya çıkarmak için bir araya gelmelidir. . . ve uğruna çok çalıştıklarını kaybetmeden önce.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.