Kayıp Kıta Mu'nun Kozmik Güçleri II - James Churchward - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri  II – James Churchward

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri II – James Churchward

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2014
Eklenme: Mayıs 9th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 272
Yazar: James Churchward

1.509 Kişi Tarafından Görüldü

Kayıp Kıta Munun Kozmik Güçleri II, İngiliz araştırmacı. Pasifik Okyanusu’nda ‘insanın anavatanı’ olan kayıp bir kıtanın bulunduğunu öne sürdüğü The Lost Continent of Mu (1926), The Children of Mu (1931) ve The Sacred Symbols of Mu (1933) adlı kitapları ile gündeme gelmiştir.

Bilinen en ünlü esrarengiz İngiliz o kült yazarıdır. Aynı zamanda uzman bir ba­lıkçı ve mühendistir.

Churchward’a göre, Mu’nun yeri “kuzeyde Havai, güneyde ise Fiji ve Pas­kalya Adası” olarak belirlenmiştir. Churchward günümüzden 50 yıl önce, Mu kıtasının teknolojik olarak çok gelişmiş olduğunu iddia etti.

Bu uygarlığın kolonileri arasında Hindistan, Babil, Pers, Mısır ve Maya uygarlıklarının olduğu­nu araştırmalarıyla tespit etti.

Yazarın bu üç kitabı Atatürk’ün okuduğu kitaplar arşivinde de yer almakta­dır. Atatürk 1930’lu yıllarda Tahsin Mayakon (Mayatepek) Bey’i araştırma gö­revlisi olarak Amerika’ya yollamıştır.

Mu kavmi hakkında birçok rapor düzen­lenmiştir.

“Kozmik güçler üzerine ilk kitabım esasen evrendeki tüm semavi bedenleri yöneten Birincil Güçler’i konu almıştı. Bana bu güçlerin kökenini ve işleyiş tarzını görme fırsatı sunduğundan, o kısmın bir başlangıç olması planlanmıştı.

Bu cilt ise yerküreyi etkileyen Kozmik Güçler’i ele alıyor. Kozmik Güçler üzerine ilk kitabımı bir ekle bitirmiştim: “Yerkürenin Doğuşu”nun bir özeti.

Yerküre devasa bir ağacın büyük dalındaki küçük bir çalı çırpıdan ibarettir. Bu nedenle güçlerini doğrudan Kozmik Güçlerin Kaynağı’ndan almaz. Yerkürenin ihtiyaç duyduğu şeyi ona kendi güneşi tedarik eder. Güneş onun aktarma kayışıdır ve bu nedenle Yerkürenin Kozmik Güçleri ikincil niteliktedir.

Güneş yerküreye doğa tarafından ayarlanan payını tedarik eder. Yerküre bu hacmi alır, yeniden düzenler ve doğanın gereksinimlerini karşılamak üzere sert kabuğundan geçirerek dışarı aktarır.”

James Churchward Mu’nun Kozmik Güçleri II, James Churchward’ın tüm yaşamını adadığı Kayıp Kıta MU araştırmalarının kozmik güçleri incelediği ikinci kitabıdır.

“Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri II – James Churchward” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.