Karatay Diyetiyle "Yaşam Boyu Sağlık" - Canan Karatay - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karatay Diyetiyle “Yaşam Boyu Sağlık” –  Canan Karatay

Karatay Diyetiyle “Yaşam Boyu Sağlık” – Canan Karatay

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Nisan 19th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 298
Yazar: Canan Karatay

319 Kişi Tarafından Görüldü

Karatay Diyetiyle “Yaşam Boyu Sağlık” ; Çok Satanlar Listesi’nde aylardır inmeyen Karatay Diyeti’nin Yazarından yeni kitap Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık…

 

Başarı oranı %100’e yakın!

 

50 yıllık hekimden, 24 saat 365 gün her yaşta kolaylıkla uygulayabileceğiniz tavsiyeler!

 

Prof. Canan Efendigil Karatay’ın yazdığı ve çıktığı günden beri ‘en çok satanlar’ listesinden inmeyen Karatay Diyeti, Türk insanının en büyük hayalini gerçekleştirdi: Aşırı kilolardan kurtularak hastalıklardan uzak, enerjik ve kaliteli bir yaşam sürmek… Bu diyeti uygulayan binlerce insan yüzde 100’e yakın bir başarı oranıyla, vücut yağlarından kurtuldu ve kilo verdi.  Verdikleri kiloları geri almadı. Bu yaşam biçimi, “Türk halkı için en uygun” olduğundan ve kilo vermenin önünde en büyük engel olan ‘acıkma korkusu’nu da tamamen yok ettiği için adeta bir fenomen haline geldi. Karatay Diyeti uygulayıcılarının sayısı her geçen gün katlanarak artıyor.

 

Bu kitap Karatay Diyeti’nin devamı niteliğinde. Doğru beslenme ve sağlıklı kilo verme ile ilgili çok daha kapsamlı bilgiler içeriyor.  Prof. Karatay, bu yeni kitabında okuyucuların merak ettiği tüm ‘özel’ sorulara da yanıt veriyor.

Karatay Diyeti’ni alıp okuduysanız bu kitabı kaçırmayın, okumadıysanız ikisini birden alın, hayat boyu rahat edin!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.