Karanlık Sular-Tehlikeli Sular (Secrets of the Eternal Rose Serisi 1- 3) - Fiona Paul - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlık Sular-Tehlikeli Sular (Secrets of the Eternal Rose Serisi 1- 3) – Fiona Paul

Karanlık Sular-Tehlikeli Sular (Secrets of the Eternal Rose Serisi 1- 3) – Fiona Paul

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Nisan 1st, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Fiona Paul

1.434 Kişi Tarafından Görüldü

Karanlık Sular;

Rönesans’ta aşk, şehvet, ihanet, kargaşa ve sosyete…

Cassandra Caravello bir kızın istediği her şeye sahipti: göz alıcı mücevherler, en popüler partilere davetiyeler, yakışıklı zengin bir nişanlı ve daha fazlası… ama Cassandra’ya bunlar yetmiyordu. Anne-babasının ölümünden sonra kendini su şehrinde tuzağa düşürülmüş gibi hissediyordu, sanki karanlık bir labirent gibi uzanan kanallar ona kaçmasını fısıldıyordu.

Cassandra bir gece göğsünün üzerine kanlı bir X işareti çizilmiş, bir kadın cesedi gördü ve kendini gizli cemaatler, fahişeler, katillerle dolu tehlikeli bir dünyanın içinde buldu. Aynı gece Falco adında fakir bir ressamın çapkın gülümseyişine tutuldu.

Cassandra duygularını kontrol altına alıp nişanlısına sadık kalmayı başarılabilecek mi? Onlar Cassandra’yı bulmadan, o katilleri bulabilecek mi?..

Cassandra güzel çekici bir kadındı. Bir kadının da isteyebileceği neredeyse her şeye de sahipti. Lüx bir hayat, partyler, eğlenceler ve zengin bir nişanlı. Ama Cass bir şekilde bunlarla yetinmiyordu hayata dair anlam arayışına girmişti.

Venediğin o sakin ama tehlikeli koridorları adeta Cass’a fısıldıyordu. Bir gece karşılaştığı kadın cesediyle hayatı aksi yöne doğru akmaya başlayacaktı farkında değildi. Olaylar gelişirken güzel kadın cinayetler, fahişeler ve şehrin karanlık yüzü ile karşılaşırken aradan çıkan ressam Falcon aklını başından alacaktı.

Cassandra için bir karar verme zamanı gelmişti. Bu karanlık Ressam mı yoksa Nişanlısına olan sadakati mi?

Karanlık Sular heyecan verici, romantik, gizemli, baştan çıkarıcı ve korkutucu; tıpkı Venedik gibi.

Tehlikeli Sular

Venedik’te tutku, şehvet, entrika, ölüm ve intikam kol geziyor. Cass ve Luca Tehlikeli Sular’da, Venedik’e dönüp Sonsuz Gül Kitabı’nı bularak, Luca’nın adını temize çıkarmaya, kendilerini de esaretten kurtarmaya çalışıyorlar. Birbirlerinden ayrılıp ipuçlarını izleyerek, Venedik’in dehşetengiz dehlizlerinde hayatlarını tehlikeye atıyorlar.

Her şey Sonsuz Gül Mezhebi’ni yok etmek için, ölümlere bir son vermek için… Sihirbazlar, dedikodular, fahişeler, katiller, kurbanlar birbirine dolanıyor. Ve bu sürükleyici tarihi romantik gerilim, inanılmaz bir sahneyle sona eriyor. Nefes kesici Sonsuz Gül Üçlemesi’ne, karanlık ve baştan çıkarıcı.

Alternatif Link 1

Karanlık Sular (Secrets of the Eternal Rose Serisi 1)-Fiona Paul pdf indir

Alternatif Link 2

Tehlikeli Sular (Secrets of the Eternal Rose Serisi 3)-Fiona Paul pdf indir

 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.