Karanlık Aşk 4 - Tuğçe Aksal - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlık Aşk 4  –  Tuğçe Aksal

Karanlık Aşk 4 – Tuğçe Aksal

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Nisan 20th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 328
Yazar: Tuğçe Aksal

1.098 Kişi Tarafından Görüldü

 

Serinin dördüncü ve son kitabında Elif ve Demir’in aşklarının güzel meyveleriyle yaşadıkları keyifli ve zorlu serüvene şahit olacaksınız. Zaman zaman onlarla gülüp her sayfayı heyecanla çevireceksiniz. Macera kaldığı yerden devam ediyor. Hem de tüm hızıyla…

 

Elif ve Demir uzun bir yoldan geçip çetin bir savaş verdiler. Tüm yenilgilerden sıyrılıp sonunda kazandılar. Zor sınavlardan sonra kazandıkları mutluluğu eşsiz güzelliklerle taçlandırdılar. En önemlisi tüm renklerinden sıyrılıp kendilerini birbirlerinde akladılar.

 

“O gece, herkesin arzuladığının aksine, beni daha da güçlü kıldı. Zordu, çok zor. Yaşananları kaldırmak güçtü. Yaşanacakları tahmin etmek imkânsızdı.Hikâyem kurumuş bir defne yaprağına yazılıydı sanki. Okuyabildiğim kadarını yaşamıştım. Ben o gece benliğimde yaşam bulan tüm beyazları siyaha sattım. Benim değiştiğimi düşündüler. Oysaki ben yenilendim. Gerçek benliğimi buldum. Ne kadar güçlü olduğumu anladım. Kendim kararırken, siyahı akladım. Ve bir hikâyeye başladım.

 

Kendi yazdığım, başrolünü üstlendiğim bir hikâyeye…Ben kim miyim? Ben Elif Sancak Kara. Beyazlarında peyda olan siyaha karışmış bir kadın…”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.