Kalp Ne İsterse O Olur. I - Meryem Nart - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kalp Ne İsterse O Olur. I – Meryem Nart

Kalp Ne İsterse O Olur. I – Meryem Nart

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 411
Yazar: Meryem Nart

1.697 Kişi Tarafından Görüldü

 

Şeyda ve Yağız iki yaralı kalp… Özellikle de yağız karakteri seni her duyguyu doruklarda yaşatıyor öfke, acı, aşk, hissizlik ve daha sayamayacağımız bir sürü duygu.

 

Hayatı boyunca “Çulhaların kızı” olarak tanınan Şeyda Çulha, kendisinin asla bir birey olarak yaşamını sürdüremeyeceğini düşünmektedir. İçinde beslediği büyük öfkeyi sadece buz pateni yaparak ve Yağız’ı izleyerek atar.

 

Bir gün Yağız karşısına dikilip onunla uzun bir seyahate çıkmasını istediğinde bir kez olsun kendi hayatını yaşayabileceğini düşünerek bu teklifi kabul eder.

 

O, uzaktan izlemelere doyamadığı tablosunu keşfederken ressamın son eserini hazırlamakta olduğunun farkında değildir. Gerçeklerle yüz yüze geldiğinde ise kendini sondan yeni bir başlangıç yaratmaya çalışırken bulacaktır.Fakat unutmaması gereken bir şey vardır;

 

günün sonunda kalp ne isterse o olacaktır.

 

Meryem Nart’tan – Varmısın okurlarını heyecanlandıracak ve onları unutamayacakları bir serüvene çıkaracak bir kitap:Kalp Ne İsterse O Olur.

 

“Karanlığın arasından aydınlanan güzel bir ışık.Kalbini ısıtan güzel bir gülümseme. Ruhuna değen ela bakışlar. Ona doğru çekildiğin güzel bir ten. Gözlerimi yakan ama yine de kendine baktıran bir adam. Yağız Kahraman.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.