Kalıntı Ve Harabe - Wendii McIver - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kalıntı Ve Harabe  – Wendii McIver

Kalıntı Ve Harabe – Wendii McIver

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Kasım 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 304
Yazar: Wendi McIver

999 Kişi Tarafından Görüldü

Banshee ve Wraith. Dünyayı kurtarma ya da yok etme gücüne sahipler.

 

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir yerde iki kardeş, eski, destansı ve hiç bitmeyen bir savaşa başlarlar. Bu dünya Necromancers ve Reaper’lar tarafından kontrol ediliyor – bir taraf insanları yeryüzüne geri çekiyor ve diğeri onları tekrar kesiyor.

 

Eski bir aile olan Lahey’ler, dünyalar arasındaki dengeyi korumakla tekrar görevlendirildi. Ve bir Necromancer olarak doğan, ancak bir Reaper yetiştiren Nyx Lahey ön saflarda yer alıyor. Ancak son zamanlarda Nyx, kehanetlerle dolu bir maceraya atıldığı için kimliğiyle boğuşuyor .

 

 

Nyx, genç kızları öldüren bir yaratığı kovalarken, Erebus Salem’e doğru koşar ve silahını çeker. Tehlikeden kaçmak için kuzguna dönüşme yeteneğine sahip bir avcı olan Erebus’un bir sırrı da vardır: Hayatta değildir. Arada bir dünya olan Dewmort’ta, ölülerin ruhlarının yaşadığı ve hafızanın neredeyse silindiği bir yerde yaşıyor.

 

Kim olduğuna dair hiçbir hatırası olmayan, geçmişle tek bağlantısı, Nyx’in ellerine geçen bir madalyondur. Onu geri almaya kararlı olan Erebus ve arkadaşları, Lahey’leri gözetler ama gözetleyen sadece onlar değildir.

 

Diğer varlıklar gölgelerde gizleniyor. Erebus ve Nyx hakkındaki gerçeği biliyorlar. Çiftin, dünyada bilinen en büyük kötülükleri alt edebilecek tek güçlü varlık olan Kalıntılar olduğunu biliyorlar. Yakında, Nyx ve Erebus av olmadan ve savaş lordu Bellum’un kötü planlarından kaçmaya çalışmalılar.

 

Babası, orijinal Necromancer Neco’yu yetiştirmek için onlara ihtiyacı var. Bellum, babası yanındayken, dünyayı -hepsini- yönetebileceğine ve Orakçıları tek seferde yok edebileceğine inanıyor.

 

Nyx ve Erebus yeni buldukları güçlerinde ustalaşabilecekler mi ve başarsalar bile hayatta kalabilecekler mi?

“Kalıntı Ve Harabe – Wendii McIver” için 1 Yorum

  • merhaba kitaplar için çok teşekkür ederim Kalıntı Ve Harabe – Wendii McIver bu kitabın devamı varsa yüklermisiniz

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.