Camdaki Kız - Gülseren Budayıcıoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Camdaki Kız – Gülseren Budayıcıoğlu

Camdaki Kız – Gülseren Budayıcıoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 352
Yazar: Gülseren Budayıcıoğlu

1.990.637 Kişi Tarafından Görüldü

“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

 

Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor…

Bize çocukluk acılarını tekrar yaşatacak kişileri gözünden tanır, başkasına değil, ona âşık oluruz. Hayat onu kendi ellerimizle buldurur bize.

 

Kaderimiz aslında doğduğumuz evlerde yazılır. Yine o evlerde yaralanır, o yaralarla büyür, sonunda o yaraların bizi götürdüğü yere gideriz. Ancak mutluluk her zaman o yolda değildir…

 

Giriş 

 

Bu kitapları yazmaya başladığım ilk zamanlarda, acaba bunlar okunacak mı, okuyanlar beni aniayacak mı, vermek istediğim mesajları alacak mı diye çok endişe etmiştim. Şim­di ise ben nasıl onları anladımsa, onlar da beni okudular ve anladılar diyorum. 

 

Televizyonda yayınlanan ve benim yazdığım ve Hayata Dön adlı kitaptan uyarlanan İstanbullu Gelin dizisinden al­dığınız huzuru ve terapi sahnelerine gösterdiğiniz ilgiyi gör­dükçe, daha çok yazınam gerektiğini düşünüyorum.

 

Aramızda tarifi zor bir bağ oluştu. O enerjiyi siz benden alıyorsunuz, ben de sizden. Çok güzel, çok pozitif bir enerji bu. . . İki tarafa da çok iyi geliyor. Özellikle KADER MOTİFİ kavramı, her birinizin çok ilgi­ sini çekti. İnsanın kendi kaderi ve geleceğiyle ilgili bir şeyle­ri merak etmesi tabii ki çok doğal. Buna psikolojik fal da di­yebiliriz.

 

Özellikle biz kadınlar fala meraklıyızdır. Sevgili an­nem ben her kahve içtiğimde kahve falıma bakar ve çok gü­zel şeyler söylerdi bana. Falda hep güzel şeyler çıkmaz, dediğinizi duyar gibiyim ama ben o güzel olmayan şeyleri de nasıl güzel yapacağımızın peşine düştüm. Ancak size bunları öyle iyi anlatmalıyım ki, sizler de hayatınızı daha da güzelleştirebilin.

 

İşte bu son romandaki kahramanlarımız Nalan, Hayri,Türkan ve Laz kızının aşklarını, hayatlarını, başlarına ge­lenleri, daha doğrusu kader motiflerini okudukça, anladıkça,onların fallarında neler çıktığını, bunları değiştirip değişti­remediklerini gördükçe belki sizler de dönüp kendinize, ken­di kader motifinize bakacak, o motifte beğenmediklerinizi de­ğiştirmeye çalışacaksınız.

 

Gülseren Budayıcıoğlu Kimdir.

 

1947 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra, 1966’da Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi.

 

1977’de uzman oldu ve 1982 yılına kadar öğretim görevlisi olarak çalıştı.

 

23 yıl Ankara’da serbest hekim olarak çalışan Gülseren Budayıcıoğlu, 2005 yılında yine Ankara’da, en büyük hayalini gerçekleştirerek Türkiye’nin ilk ve tek psikiyatri merkezi olan ve ülkemizdeki her kesimden insanın başvurabileceği “Özel MADALYON Psikiyatri Merkezi”ni kurdu.

 

 

 

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.