Kalbim Sana Ait - Jewel E. Ann - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kalbim Sana Ait – Jewel E. Ann

Kalbim Sana Ait – Jewel E. Ann

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 308
Yazar: Jewel E. Ann

3.790 Kişi Tarafından Görüldü

“Duygular bizim en iyi pusulamızdır.”

 

Flint Hopkins, hukuk bürosunun üzerindeki daire için mükemmel bir kiracı bulduğunda işlerin tepetaklak olacağından habersizdir. Yeni kiracısı Ellen müzik terapisti olmanın hakkını verir: Gün boyunca söylenen şarkılar ve susmayan müzik sesi genç adamın kozasının içine sızar. Acımasız avukat, kendi iyiliğini düşünerek bu fazla çekici, sürekli sevdiği melodileri mırıldanan kızıl saçlı kadına tahliye bildirisi gönderir. Ancak Flint’in otizmli oğlu Harrison ondan hoşlanmıştır ve şans Ellen’dan yanadır.

 

Flint ve Ellen’ın arasındaki tutku-nefret ilişkisi güzel ve trajik bir hikâyeye dönüşür. Hayat önlerine engeller koyarken aşklarına sahip çıkmak için vermeleri gereken zor bir karar vardır.

 

Aşk mı yoksa sorumluluklar mı galip gelecektir?

 

Özet

 

Flint Hopkins bir gün doğum gününde eşi, oğlu ve ailesiyle güzel bir gün geçirmiştir ama aşırı alkollüdür. Her ihtimale karşı eşi arabayı kullanmasına itiraz etseda  arabayı kullanmakta kararlıdır sonra bir kaza olur ve eşi heidi ölür.

 

10 yıl boyunca bununla başa çıkmaya çalışmıştır her zaman kendini suçlayacaktır ama yaşaması İçin bir oğlu vardır hayata onunla tutunur. Harry otizim’li  bir çocuktur keskin bir zekası ve nerde ne zaman ne söyleyeceğini, ne düşünmesi gerektiğini bilen hemen her şeyi kavrayan bir çocuk.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.