Kadife Geceler (Edilean Serisi 3) - Jude Deveraux - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kadife Geceler (Edilean Serisi 3) – Jude Deveraux

Kadife Geceler (Edilean Serisi 3) – Jude Deveraux

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 360
Yazar: Jude Deveraux

2.857 Kişi Tarafından Görüldü

Peşindeki suçlulardan habersiz, güzel bir genç kadın, Kasabanın sırlarını keşfetmeye kararlı, çekici bir dedektif, Hız kesmeyen macerayla alevlenen, tatlı bir aşk…

Sara Shaw’un, baştan çıkarıcı Greg Anders’la Edilean kasabasındaki düğünü için her şey hazırdır ancak büyük güne haftalar kala Greg hiçbir açıklama yapmadan kasabadan ayrılır. Üç gün sonra ise tuhaf bir adam, Sara’nın uyuduğu odada belirir.

Mike Newland, aslında gizli görevde bir dedektiftir ve Sara’yı kullanarak genç kadının henüz tanımadığı müstakbel kayınvalidesi ve azılı dolandırıcı Mitzi Vandlo’yu yakalamanın peşindedir. Mike, genç kadının güvenini kazanabilirse bu işi kolayca alledebileceğini düşünmektedir ancak başına geleceklerden bihaberdir.

Mike ve Sara birbirini daha yakından tanıdıkça en gizli sırlarını paylaşacaklardır. Çözülmesi gereken gizemleri açığa çıkarmak için el ele verdiklerinde, karşılıklı sevgileri de büyüyerek hiç beklemedikleri bir şekilde, geçmişin yaralarını iyileştirmeye başlayacaktır.

“Sanırım onu bulduk,” dedi Komiser Erickson. Zorlama bir ses tonuyla konuşuyor, coşkusunu dizginlemeye çalışıyordu.

Fort Lauderdale’de, AıA otoyolunun çıkışındaki Hugh Taylor Birch Eyalet Parkı’nda oturuyorlardı. Bir eylül sabahıydı ve Güney Florida’da hava serinlemeye başlamıştı. Ay sonuna doğru mükemmel sıcaklığa ulaşmış olacaktı. “Mitzi’yi mi kastediyorsun?” dedi Mike Newland çünkü Komiser ona daha bir gün önce, ailenin bilgilerini içeren kalın bir dosya vermişti.

Mizelli Vandlo, Fort Lauderdale dolandırıcılık timinin, ayrıca finansal suçlarla ilgili olarak Gizli Servis’in ve şiddet suçlarıyla ilgili olarak FBF ın da dahil olduğu birçok polis departmanının yıllardır izini sürdüğü bir kadındı. Herkesin bildiği kadarıyla kadına ait tek fotoğraf, 1973 yılında, henüz on altı yaşındayken ve elli bir yaşındaki bir adamla evlenmek üzereyken çekilmişti.

O zamanlarda bile glizel değildi ve büyük burnu ile incecik dudakları sayesinde yüzünü hafızaya kazımak kolaydı. Komiser cevap vermeyince Mike, Büyük İş üstünde olduklarım anladı ve heyecanını belli etmemek için kendine hâkim olmaya çalıştı. Üç yıl süren gizli görevi yeni bitmişti ve kimi zaman peşine kiralık katiller takılmıştı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.