İyi Hissetmek (Yeni Duygudurum Tedavisi) - David Burns - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İyi Hissetmek (Yeni Duygudurum Tedavisi) – David Burns

İyi Hissetmek (Yeni Duygudurum Tedavisi) – David Burns

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2015
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 408
Yazar: David Burns

12.316 Kişi Tarafından Görüldü

İşte size iyi bir haber: kendinizi kaygı, suçluluk, kötümserlik, erteleme, düşük benlik saygısı ve depresyonun diğer “dipsiz kuyu”larından ilaçsız kurtarabilirsiniz!

İyi Hissetmek’te, psikiyatrist David Burns duygularınızı harekete geçirecek ve hayata daha olumlu bakmanızı sağlayacak, bilimsel olarak test edilmiş teknikler sunuyor.

İyi Hissetmek Yeni Duygu durum Terapisi bugüne kadar dünyada 3 milyon­dan fazla sattı.

Yapılan son ulusal araştırmada, İyi Hissetmek, depresyon üzerine yazılmış yaklaşık 1000 kendine yardım kitabı arasında en yararlı kitap seçildi ve Birleşik Devletler ruh sağlığı uzmanları tarafın­dan depresyondaki hastalara en sık tavsiye edilen kitap oldu.

Dr.Burns’ün İyi Hissetmek El Kitabı aynı araştırmada ikinci seçilmişti. Ken­dine yardım kitapları tartışmalı bir konu olsa da, geçen on yılda bilim­sel dergilerde basılmış beş kontrollü çalışma.

İyi Hissetmek’i okuyan depresif kişilerin yüzde 70’inin, başka tedavi görmemelerine rağmen ilk dört hafta içinde iyileştiklerini gösterdi. Buna ek olarak, aynı hasta­lar üç yıllık takip döneminde de ilerlemelerini korudular.

Şaşırtıcı olan, İyi Hissetmek’in; majör depresyon atakları geçiren hastalarda antidepre­san ilaçlar ya da bireysel psikoterapi kadar antidepresan etkisinin ol­masıdır.

Dr. Burns hiçbir kendine yardım kitabını profesyonel terapiyerine önermemektedir, ancak İyi Hissetmek, depresyon ya da kaygı şi­kayeti olan herkese oldukça aydıntatıcı gelecektir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.