İstanbul - Tuğba Sayın - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İstanbul  – Tuğba Sayın

İstanbul – Tuğba Sayın

Eklenme: Mayıs 24th, 2023

498 Kişi Tarafından Görüldü

İstanbul… Aşkın, ayrılığın, acının ve kavuşmanın hikâyesinin yaşandığı şehir… Liseli bir genç kız olan Mina’nın Bursa’dan İstanbul’a yaptığı bir yolculukla başlıyor her şey. Kaderin cilveleri ve türlü tesadüflerle örülü, yüreğinizi ısıtacak bir gençlik hikâyesi. Tutkulu, dinamik ve heyecanlı… Gençliğin coşkusu ve kırılganlığı bu kitapta saklı.

 

Mina’yı zorlu bir duygusal sınav beklemektedir. Bir tarafta arkadaş gibi sevilen bir erkek, diğer tarafta duygularına karşılık verip vermeyeceği belli olmayan diğer bir erkek.

 

Hangi erkek aşk duygularıyla Mina’nın yüreğini sarsacaktır.

 

Ücretsiz İndir                              Ücretsiz Oku

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

“İstanbul – Tuğba Sayın” için 3 Yorum

  • admin selam siteyi çok severek takip ediyodum uzun zamandır.Emekleriniz için teşekkürler. Sorun bende diye düşünüyodum cunku asla arama yapamıyorum hiçbir cihazda ama baktığımda yorumlara yorumdakilerin yüzde 99u sitede arama yapamıyor arama yapmak için menuye falan koysanız veya ayrı bir kategori olsa falan artık siz daha iyi bilirsiniz ama sitenin şu halinde sağda solda veyahut herhangi bir cihazda arama yapılmadığını bilin yorumlarda sağda diye cevap veriyorsunuz da o yüzden. bu arada umarım eski yüklenen kitapların indirme linkleri de bi an önce güncellenir her şeye rağmen emek verilen bir site kolay gelsin

  • buraya yorum atmıştım bugün site bozuk diye site düzelmiş emeğinize sağlık her şey için teşekkür ederim kendi adıma

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.