İçi Boş Yeminler "I. Cilt" - Lexi Ryan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İçi Boş Yeminler “I. Cilt” – Lexi Ryan

İçi Boş Yeminler “I. Cilt” – Lexi Ryan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 454
Yazar: Lexi Ryan

3.818 Kişi Tarafından Görüldü

KARANLIKTA OLMAKTAN ZEVK ALIYORDUM.

 

ŞİMDİ CASUSLARIN VE HIRSIZLARIN ZAMANIYDI.

 

BENİM ZAMANIMDI.

 

Brie perilerle anlaşma yapmaktansa ölmeyi tercih ederdi. Onun için ölüm, onların zalim oyunlarından daha iyiydi. Ama Nasiğli Sarayı’nın sadist kralı kız kardeşini kaçırınca Brie, onu geri almak için her şeyi yapmak zorunda kaldı.

 

Fakat Siğli Sarayı’nda özgürce dolaşmak sandığından çok daha zordu. Brie’nin tek seçeneği, düşündüğü gibi kötü kalpli olmayan Siğli prensi Ronan’ın gelin adaylarından biri rolünü oynamaktı. Kalbinin dikkatini dağıtmasına müsaade etmeyen Brie, kendince farklı amaçları olan bir Nasiğli çetesiyle işbirliği yaptı. Ama gizemli çete lideri Finn ile vakit geçirdikçe onun baştan çıkarıcı cazibesine karşı koyamadı.

 

İki tehlikeli sarayın arasında kalan Brie, bağlılığının kime ait olacağına karar vermeliydi… ve kalbinin.

 

Özet

 

Apriella, annesi onları bırakıp gittikten sonra kız kardeşi Jas ile Madam V’nin onlara verdiği odada yaşamaktadır. Buna ne kadar yaşamak derseniz. Apriella her zaman perilerden nefret etmiştir. Annesinin onları Peri diyarından birine aşık olduğu İçin bırakıp gittiğini düşünür.

 

Kardeşi onun her şeyiydi. Madam V’nin Gülyabanisi ile anlaşma yaparak kardeşinin yerini öğrenir ve onu kurtarmak İçin peri diyarına açılan o kapıya gitmeye kararlıdır. Aşık olduğu Büyücü çırağı sebastian onun İçin oranın ne kadar tehlikeli olduğunu söylese de onu dinlemez.

 

Kardeşini sadist kraldan kurtarmak zorundadır. Peri krallığına adım attıktan sonra Nasiğli gölge kralı Mordeus kardeşi karşılığında ondan gelin adayı rolünü oynayıp Siğli Sarayından üç sihirli eseri çalmasını isteyip karşılığında kardeşini ona vereceğini söyler.

 

Krallığa geri döner ve hiç ummadığı şeyler ile karşılaşır Sebastianın aslında bir çırak olmadığını Aksine Siğli sarayının prensi olan Prens Ronan olduğunu öğrenir. Aslında aşık olduğu adam bir periydi nefret ettiği peri krallığı… ama bu oyunu oynayıp kardeşini kurtarmak zorundaydı. Bunun için her şeyi göze alabilirdi.

 

Daha sonra karşısına gizemli cete lideri Finn çıkacak ona karşı da hisleri çok güçlü olacak ama sebastiana İhanet etme düşüncesi bile ona bir darbe gibi geri döner. Kendisi sadece insan mıydı ? Finn onun gücünü ona zamanında gösterebilecek mi ?

 

Ama neler olacağını kim bile bilir ?

 

Kardeşini kurtarabilecek mi ?

 

Sebasitanın yalanı onda neleri tetikleyecek ?

 

Etrafında ki her şey bir sihirden mi ibret yoksa gerçeklik var mıydı ?

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.