İçi̇nde Bi̇r Sen-1 - Binnur Nigiz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İçi̇nde Bi̇r Sen-1  –  Binnur Nigiz

İçi̇nde Bi̇r Sen-1 – Binnur Nigiz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Aralık 12th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 521
Yazar: Binnur Nigiz

8.538 Kişi Tarafından Görüldü

Yoksa tüm bunlar Mahinev’in doğumuyla mı ilgilidir?

O gece zifiri karanlık, kızıl şafak ile birleşirken Mahinev kitabın kapağını açtığında, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Yaşadığı dünyada izine önceden hiç rastlanmamış bir şehirde, değişik bir boyutta, tehlikeli bir adamın kollarında, aklını parçalara ayıracak bir olay düğümünün içinde mücadelesi başlayan Mahinev’in çözmesi gerekli olan pek çok sır vardır ve ona ağır ağır dolanarak tüm benliğini ele geçirip düğüm oluşturan bir aşkın pençesine düşmek üzeredir.

Özet

Kar fırtınası İstanbul’u etkisi altına almaya devam ediyordu. Kurtlar keskin pençeleriyle zihinleri kazıyıp durdu, yılanlar kalan zamanı hatırlatırcasına tısladı. Yıkım her sene Mahinev’in doğum gününden hemen önce başlayıp, sonraki birkaç ay etkilerini devam ettiriyordu.

Şehre yılanlar iniyor, saatler duruyor, mantık çerçevesine sığmayan, açıklanması imkânsız olaylar oluyordu. Fakat

Mahinev’in hayatı 21 yaşında babannesinin vermiş olduğu bir kitapla değişir. Çünkü bu kitabı açtığında kendisini bamdiğer bir yerde bulur. Evinde değildir, İstanbul’da değildir ve hatta Türkiye’de bile değildir. Varlığını hiç duymadığı bir ülkede Mavi Yaka’nın Varta şehrindedir.

Kendisinin diğer bir yerden geldiğini çevresindekilere inandıramaz. Ayrıca kendinin bir hırsız olduğunu düşünen Efken’in eline düşmüştür.

Sırlarla ve gerçeklerle yüzleşmeye çalışırken yaşadığı garip olayların yanında kendisi gibi buraya kendi yaşadığı yerden gelen biriyle karşılaşır.

“İçi̇nde Bi̇r Sen-1 – Binnur Nigiz” için 10 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.