Hüküm - Özge Erkin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hüküm – Özge Erkin

Hüküm – Özge Erkin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 247
Yazar: Özge Erkin

2.121 Kişi Tarafından Görüldü

Büyük bir aşkın gölgesinde yetişen, Devran ile Efsun’un destansı aşkının ilk meyvesi Karahan Yaman. Babasının namını bilip kendi namını ondan saklayan, kendi adaletini kendi sağlayan, aldığı can kadar can vermesini de bilen bir adam.

 

Dününe, bugününe ve geçmişine dair ne var ne yoksa, bir sır perdesinin arkasında. Babasının elindeki kandan haberdar olsa da kendi ellerindeki kanı saklamakta kararlı. Hesaba katmadığı tek şey ise aşkın, o sır perdesini yırtıp atacağı. Hayatta hiçbir şeyin gizli kalmayacağı gibi elbette her şeyin de bir bedeli olacaktı…

 

“Bir destan başlayacak bitti sanılan yerde. Bir baba tahtını kuracak yeniden. Bir anne bölecek kalbini ikiye. Bir kadın vazgeçecek tüm yaralarından ve bir adam, aşkın ateşinde bileylediği kılıcıyla verecek hükmünü..”

 

“Şah dediğin vezirini de kalesini de kaybetmeyi göze alandır…”

 

Özet

 

Karahan annesinin izinden gidip genç ve çok başarılı bir beyin cerrahı olmuştur. Ama ailesinden bile sakladığı bir yaşamı daha vardır Karahan’ın. Organ mafyasına savaş açmış ve Kara Efe olarak nam salmıştır.

 

Karahan’ın yüreğinde bir de Lara’sı vardır. Bakmaya kıyamadığı sevdiği, sevdası, aşkı, herşeyi…. Lara gözlerinin önünde babasının öldürüldüğünü görür ve Murat’a sığınır. Murat bir baba gibi kollar büyütür ve sever Lara’yı. Ancak Lara yaşadığı o korkunç olaydan sonra eli silahlı bir Karahan istememektedir.

 

Organ kaçaklığı yapan bir sırp Kara Efe’nin kim olduğunu öğrenir hemen harekete geçer, Karahan’ı, Lara’yı, Efsun’u, Merve’yi ve Erkin’i, kaldırır. Haberi alan Devran ise ölüm yemini etmiş herkesi toplamıştır. Bilal, Hakim, Vural, Murat, Enver, Çerkez Atay, Ömer ve Ali… Eşref de Bilal’in polis olan kızı Öyküye haber vemiştir. Kaçırıldıkları yere gittiklerinde silahlar çekilmiştir.

 

Bu uğurda kimler ölecek, kimler kalacak?

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.