Her Kalp Kırılır - Colleen Hoover - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Her Kalp Kırılır – Colleen Hoover

Her Kalp Kırılır – Colleen Hoover

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mayıs 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 338
Yazar: Colleen Hoover

3.061 Kişi Tarafından Görüldü

 

Her Kalp Kırılır ; Bu yaşına dek kendi başına ayakta kalmayı başarmış olan Beyah’nın tek isteği geçmişi ardında bırakıp hayal ettiği geleceğe adım atmaktır.

 

Oradaki günlerine sabırla katlanıp kendi yoluna gideceği anı beklerken yeni komşuları Samson’la tanışır.

 

 

Özet

 

Beyah Grim’in ailesinin ona verdiği tek şey hayat ve kasvetli bir soyadı. Kendi yolunu çizdikten sonra Beyah, kendisinden başka hiç kimse sayesinde daha büyük ve daha iyi şeylere doğru ilerliyor. Onu inşa ettiği gelecekten ve umutsuzca geride bırakmak istediği geçmişten ayıran sadece iki kısa ay ile, beklenmedik bir ölüm, Beyah’ı bu arada gidecek hiçbir yersiz bırakır.

 

Son çaresine başvurmak zorunda kalan Beyah, yazının geri kalanını Teksas’ta bir yarımadada neredeyse hiç tanımadığı bir babasıyla geçirmek zorunda kalır.

 

Beyah’ın planı başını eğip yazın sorunsuz geçmesine izin vermektir, ancak yeni komşusu Samson bu plana bir İngiliz anahtarı atar. Samson ve Beyah’ın yüzeyde ortak hiçbir yanı yok. Yoksulluk ve ihmalle dolu bir hayattan geliyor; zengin ve ayrıcalıklı bir aileden geliyor. Ancak ortak noktaları, ikisinin de üzücü şeylere çekildikleridir.

 

Bu da birbirlerine çekildikleri anlamına gelir.  Beyah’ın anlamadığı şey, bir rip akımının gelmekte olduğu ve kalbini denize sürüklemek üzere olduğudur.

“Her Kalp Kırılır – Colleen Hoover” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.